Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia nowy temat Pań Roman S konkretny egzaminator zdane za 1 razem stres był ale minął wydaje...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 kwietnia 2022

Wiola - opinia nowy temat Egzaminy przeprowadzone bardzo profesjonalnie egzaminatorzy bardzo...
~Wiola
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Zadowolona - opinia Wszystko na plus, egzamin zdany za pierwszym podejściem. Duże ukłony dla...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2022

Kasia - opinia Pomimo ogromnego stresu udało się zdać egzamin. Wszystko dzięki podejściu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2022

marcin - opinia Zdałem właśnie b+e bardzo pozytywnie egzaminator super godzina 20 to późno...
~marcin
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 października 2021

ali - opinia Moi Drodzy, egzamin teoretyczny w PORD to po prostu koszmar, nie oszukujmy...
~ali
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2021

Bustanut - opinia Atmosfera luźna egzaminatorzy jak najbardziej przyjaźni .Egzamin zdany za...
~Bustanut
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Julia - opinia W tym pordzie miałam 5 egzaminów negatywnych bardzo często trafiałam na...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2021

egzaminowany - opinia Cztery kategorie zdane na przestrzeni lat 2001-2020, wszystkie za pierwszym...
~egzaminowany
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Monika - opinia Podziękowania dla Pana Dariusza. Usmiechniety, miły od początku dobre...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Znakomita p. Magda Zamorska. Precyzja. Obiektywność. Profesjonalizm. Brakuje...
~Krystian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo Pani Alicji za dzisiejszą jazdę z nią:-) to był pierwszy...
~Monika
-

dodano: 20 stycznia 2020

Jarek Zaspa - opinia wątek zamknięty Nie jest tak źle, jak kiedyś było, oceniam bardzo pozytywnie. Oczywiście...
~Jarek Zaspa
-

dodano: 5 stycznia 2020

Maja - opinia wątek zamknięty Egzamin miałam z P. Janem i z czystym sumieniem życzę każdemy tego Pana...
~Maja
-

dodano: 4 grudnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Dziś zdawałam za 5 podejściem egzamin w Pordzie w Gdańsku ale Pan Jan...
~Anna
-

dodano: 2 grudnia 2019

Bardzo pozytywne wrażenia z PORD wątek zamknięty Egzamin na B zdany za 2 razem, pod okiem egzaminatora pana Jacka Marciniaka....
~adamek255
-

dodano: 4 października 2019

Żałosne wątek zamknięty Najgorszy ośrodek w Polsce, egzaminatorzy nie przyjemni, opryskliwi, a...
~Ja
-

dodano: 20 września 2019

Do 3 razy sztuka wątek zamknięty Polecam pord w Gdańsku a zwłaszcza egzaminatora Pana Tomasza spokojny...
~Justyna
-

dodano: 2 lipca 2019

Egzaminy C i C+E/ pozytywne zaskoczenie. wątek zamknięty Egzaminy na C i CE zaliczone za pierwszym podejściem . Polecam OSK Vektra z...
~Łukasz
2

dodano: 24 maja 2019

Nie taki PORD straszny jak go malują wątek zamknięty Egzamin kat. B - teoria zdana za pierwszym podejściem, praktyka za drugim....
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
644

239

wątków

do góry