Jeśli chodzi o obsługę w zakresie egzaminów- zawsze wszystko sprawnie :)
Terminy- odległe, ale można złapać coś szybciej, pod warunkiem, że ma się czas i chęci by siedzieć i odświeżać infocar.
Jeśli zaś chodzi o samych egzaminujących- różnie.
Zdawałam trzykrotnie w ciągu miesiąca. Moim pierwszym egzaminatorem był Pan Lech Sokołowski- bardzo profesjonalny, wydawał jasne polecenia, chociaż w moim odczuciu nieco późno. Egzamin zakończony z wynikiem negatywnym z mojej winy.
Za drugim razem miałam (nie)przyjemność być egzaminowana przez Pana Krzysztofa Nowaka, który od samego początku chciał i wiedział, że mnie obleje. I zrobił to na rzeczy absurdalnej, tj. "zbyt daleko stanęła Pani za znakiem stop, na pewno Pani nic nie widzi, lustro to akcesorium". Tak jak na początku egzaminu był oschły, wręcz nieco opryskliwy, tak w momencie oblewania wpadł w euforię. Robiąc później research owego Pana- typowe zachowanie.
Podczas trzeciej próby trafiłam na Panią Alicję Mielewczyk. niezwykle profesjonalna, wydająca bardzo jasne polecenia z odpowiednim wyprzedzeniem, posiadająca niezwykle spokojny, wręcz radiowy ton głosu, który mnie osobiście bardzo uspokajał. osobiście Pani Alicji życzę każdemu. :)