Widok

generalnie ok, ale panie z rejestracji jak z innej epoki

Do jakości świadczonych usług medycznych nie mam zastrzezen, natomiast na całość usługi składa się również obsługa poza lekarska, a ta jest czasami skandaliczna. Panie z rejestracji zachowują się jakby pracowały tam za karę, a głównym problemem był pacjent. Kultura osobista poniżej krytyki!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: -
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rownież do lekarzy,którzy tam pracują nie mam zastrzeżeń!zas panie z rejestracji sa opryskliwe i nie miłe...bardzo często..a jak chcesz sie dopisać na wizytę(pediatra wyraził zgodę)to juz sypia aluzja pacjenci inni czekają a ja sie wpycham...a o odbieraniu tel.nie wspomnę..jak rano nie pojedziesz to o8.30juz lista pełna...dziwne,bo od8dzwonie i nie odb,lub zajęte...to jakim codem lista pełna juz po30min.od otwarcia przychodni...no,ale wiem ze na naszego pediatrę możemy liczyć i napewno nas przyjemnie...wiadomo nie zrezygnuje z tej przychodni,bo jest tam najlepsza P.Doktor!no,ale nie zmienia to faktu iż te p.z rejestracji sa okropnie nie miłe...tak działa służba zdrowia to tak działa rejestracja...jesli chodzi o lekarzy to sa b.dobrymi pediatrami(z innych usług nie korzystaliśmy)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry