Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ramiro - ocena porażka nie przychodnia. prosiłem o leki na stały dostałem tylko jedno....
~Ramiro
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 listopada 2023

Bardzo nie polecam wątek zamknięty Niestety nie zgodzę się że każdy lekarz w tej przychodni jest dobry. Mało...
~mieszkanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Pediatra wątek zamknięty Najlepszy pediatra na świecie Pan doktor Dymkowski.Corka jest pacjentka...
~maryla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Lekarz Aneta Włodarska wątek zamknięty Do tej pory spotkałam się w przychodni z miłymi i profesjonalnymi ludźmi do...
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Wspaniali pediatrzy, kompetentni lekarze rodzinni wątek zamknięty Przychodnię polecono mi ze względu na jednego pediatrę - Lidię Rzeczycką. Po...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Ok poza szczepieniem wątek zamknięty Z przychodni korzystam dość długo głównie z pediatrii. Uważam że lekarze są...
~Mama
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Ja i moje dzieci zawsze byliśmy prawidłowo diagnozowani i leczeni. Ogromne...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Nie mogę polecić wątek zamknięty Synek był pacjentem placówki w 2014, nie zdiagnozowano u niego nietolerancji...
~Anik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Nie za obsługę wątek zamknięty Radziłabym zmienić , a na pewno dobrze się przyjrzeć pracy pani blondynki w...
~Kahna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Opieka na najwyższym poziomie wątek zamknięty Zależy nam z mężem na jak najlepszej opiece nad naszym synem i taką też...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Przychodnia jest bardzo dobrze zorganizowana, nie ma problemu z szybkim...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2015

Wielkie 6 ! wątek zamknięty Z przychodni korzystam od samego otwarcia. Podoba mi się sposób rejestracji i...
~Lolita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Zeszli na psy!!! wątek zamknięty Na samym początku byłam bardzo zadowolona a teraz to co się tam dzieje to...
~Pola
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2015

generalnie ok, ale panie z rejestracji jak z innej epoki wątek zamknięty Do jakości świadczonych usług medycznych nie mam zastrzezen, natomiast na...
~konrad
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Przechodnia na 5+ wątek zamknięty Bardzo dobrzy specjalisci Dr.Sirocka i Dr.Dymkowski lekarze na 5+.Panie w...
~Ż.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2015

Lekarze godni polecenia wątek zamknięty Chodzę do tego ośrodka już dwa lata. Jestem bardzo zadowolona z lekarzy...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam przychodnie na wzgórzu, ponieważ traktowanie tam pacjenta nie równa...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Mimo wszystko super! wątek zamknięty Nareszcie normalna przychodnia, normalne pielęgniarki i świetni lekarze!...
~Maggie
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Mega wielki pozytyw wątek zamknięty Przeniosłam zarówno siebie jak i synka do przychodni na wzgórzu i jestem...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Obsługa telefoniczna wątek zamknięty Witam. Do lekarzy tam obsługujących pacjentów nic absolutnie nie mam ale...
~E.....
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry