Widok

malarstwo

Czy bierzecie udział w licytacjach malarstwa (sztuki ogólnie) na allegro?
Macie swoich ulubionych malarzy, rzeźbiarzy...?
Złapałam się na tym, że od jakiegoś czasu wykupuję i licytuję twórczość jednego autora.

Ps
Mam na myśli twórczość, która do Was przemawia, zaspokaja Wasze poczucie estetyki i wpasowuje w Waszą przestrzeń i pole energetyczne.
Nie chodzi mi o mierzenie wartości pod względem lokaty kapitału i zwrotu z inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście nie, ale głównie dlatego, że malarstwo nie jest moją pasją, mam koleżankę, która właśnie na allegro sprzedaje swoje obrazy, myślę, że to dobre dla młodych artystów, ale mimo wszystko jest im bardzo trudno. Dobrze, że są tacy ludzie jak Ty, ja też czasem wyłapię jakieś perełki na allegro, szczególnie jak ktoś lubi jakieś rzadkie rzeczy to internet jest bardziej przystępny niż chodzenie po antykwariatach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafienie w sedno sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem kilkanaście obrazków obrazów na allegro i kilka na ebay Niemieckim i Angielskim obrazy dotarły do mnie nienaruszone i bez opóźnień. Lubię krajobrazy malowane szpachelką
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

do góry