Widok

odradzam odradzam odradzam!!!

odradzam zamawianie taxi z tej korporacji...
niestety w firmie dosłownie wszyscy pracownicy są niekompetentni....!!!
wczoraj chcąc dojechać z rodziną do filharmonii zadzwoniłem do tej "pseudo"firmy w celu zarezerwowania taxi (telefon wykonałem o godzinie 18 30 ,rezerwacja taxi na godzinę 19 45!!)
Pan przyjął zamówienie po czym o godzinie 19 30 powiadomił że taxi się spóźni i będzie około 19 55. Czy pan taxówkarz jechał z Wejcherowa że jechał ponad godzinę ??? Zgodziłem się poniewąz jeszcze był zapas czausu. Niestety o godzinie 20 00 ponownie KOMPETENTNY PAN zadzwonił i poinformował że niestety taxi się spóźni i będzie o godzinie 20 15. Chcę dodać że an przyjmujący zlecenie wiedział że wybieram się z rodziną do filharmonii. Firma nie ma za gorsz szacunku do klienta, nie szanuje i robi co im się podoba. Oczywiście do filharmonii nie dojechałem a pieniążki które wydałem na bilet przepadły!! NIGDY ale to nigdy więcej PSEUDO SKORPION TAXI ODRADZAM WSZYSTKIM...Jest na tyle innych normalnych firm za lepszą cenę że nie warto zamawiać SKORPION!!!
Moja ocena
TSD Skorpion kategoria:
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
komfort: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
z jakiej korporacji jesteś zawistna złotówo?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
Zgadzam sie z autorem opini, a czemu taksówkarze mieliby być zawisitni ,przecież ceny macie takie same jak taksówki, jaki jest sens do was dzwonic , no moze jakbym chciał pojechac sobie za miasto to może...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Taaa do filharmoni :) Chyba do przybytku na abrahama
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wejherowo pisze się przez samo "h"!!!!!! To tak przy okazji ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też zamawiałam taksówkę na lotnsko i nikt po mnie nie przyjechał Ta firma to żart , a najgorsze są telefonistki które się do tej pracy nie nadaj a lub nie mają żadnego przeszkolenia! Żart popieram autora opinii! Ta firma się nie sprawdza i nie można na nia liczyć!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry