TSD Skorpion

Przewóz osób Taxi

Gdańsk, Mikołaja Reja 3C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia i Marcin - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Samochód brudny, zadymiony papierosami, a cena wiele...
~Kasia i Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Daw - opinia wątek zamknięty Skorzystałam po raz pierwszy. Przejazd bezproblemowy, punktualny ale wg...
~Daw
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2020

zadowolony wątek zamknięty Jak chcesz jechać tanio szybko i bezpiecznie polecam czas oczekiwania różnie...
~klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

zawsze super:) wątek zamknięty Zawsze jak przyjezdzam do 3 miasta zamawiam transport z TDS...
~Doti
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Tragedia, Nie Polecam wątek zamknięty W dniu 26.11.2017 zamówiłem samochód na następny dzień 27.11.2017 na godzinę...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Godzinę na taksówkę! wątek zamknięty ostatnio czekałem godzinę czasu aż łaskawie przyjechali. Przyjmując...
~wkurzony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Tak się traci klientów. wątek zamknięty Korzystałem z usług tds od kiedy mieszkam w Trójmieście. Nigdy nie było...
~Dch
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Wszystko wporzadku wątek zamknięty Wszystko jak najbardziej na plus autka moglyby byc troche nowsze ale cena...
~Mcb
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Fatalna korporacja i usługa wątek zamknięty Odradzam tą korporację, podejście do klienta znane i typowe dla taksówkarzy....
~kk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Polecam wątek zamknięty Jeżdżę skorpionem już kilka miesięcy zawsze na lotnisko i z powrotem. Często...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Chamstwo i żenada! wątek zamknięty Zamówiliśmy taksówki z mężem na ślub. Wcześniej zapłaciliśmy zaliczkę za 3...
~Wściekła
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Extra!!! wątek zamknięty Kierowca był przed czasem,auto czyste a cena za przejazd REWELACYJNA!!!
~Mario
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Masakra wątek zamknięty mowia 25 min po godzinie kierowca dzwoni ze sie zgubil porazka dzwonie do...
~asd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Infolinia???jaka infolinia!?? wątek zamknięty Co sie Dzieje z infolinia?!?ktorys raz z kolei probuje dodzwonic Sie na jeden...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dobry wybor!!!!Samochod przyjechal na czas,Pan bardzo mily i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

póltorej godziny czekania przy deklarowanym maks. pół godziny wątek zamknięty porażka totalna. już któryś raz czekałem półtorej godziny na przyjazd auta...
~Żywy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Klasa, punktualność, rzetelność, zaufanie wątek zamknięty Uwazam, iz jest to najlepsza w 3 miescie jak nie w Polsce a moze i nawet...
~Piotr Piotrus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Polecam ! wątek zamknięty Zamowilam kilka dni temu taksowke i jestem mile zaskoczona. Taksowka...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Bezkonkurencyjna jakość w swojej cenie wątek zamknięty Kiedyś jedyny transport w całym trójmieście i okolice za normalną stawkę, a...
~Marek Paszkowski
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

trafiają w sedno uslugi wątek zamknięty Po latach zawitałem do polski, mile zaskoczony. Świetny serwis i zawsze na...
~Biggie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
266

postów

126

wątków

do góry