Widok

Chamstwo i żenada!

Zamówiliśmy taksówki z mężem na ślub. Wcześniej zapłaciliśmy zaliczkę za 3 taksówki, które miały podjechać pod kościół. Okazało się, że 2 są niepotrzebne. Co taksówkarze zrobili? Kazali płacić 20zł za taksówkę, pomimo tego, że wcześniej zapłaciliśmy za nie 50zł!!!! Pomijam fakt, że taksówki były w opłakanym stanie. Nawet pasów z tyłu nie było! W nocy chcieliśmy zamówić taksówki, to odmówiły przyjazdu, twierdzili, że nie mają nic takiego zapisanego, nie zostali poinformowani o tym. Tak więc nasi goście zostali bez transportu. Bardzo bardzo bardzo nie polecam! Tak się nie traktuje klienta.
Moja ocena
jakość usług: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A traktuje się tak człowieka, że na miejscu odmawia się taksówek? Ci ludzie zarabiają na chleb a nie na twoje widzi mi się bo są już niepotrzebne. Zamiast bezcelowo stać pod kościołem mógł w tym czasie zarabiać na utrzymanie dzieci. Ale nie bo gwiazda czeka. Dziwisz się, że potem odmówili? Co miał jechać, żebu usłyszeć, że odmawiasz? Jak tak będziesz traktować ekipe remontową w twoim domu to zobaczysz jak skończysz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry