Widok

orkiestra sami swoi

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
witam Was :) jestem ciekawa czy znacie zespół Sami Swoi ? ale chodzi mi o zespół jaki jest z tym nowym Panem który gra na saksofonie i śpiewa( bo tamten poprzedni juz zmarł, jakieś 3-4 lata temu)? zespół kiedyś był z chwaszczyna lub dzierżążna a teraz ponoć z osowej. czy Wam się podoba?? jak wrażenia?? czy macie może jakieś ich nagrania które możecie przesłać??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
eh... w porównaniu do składu sprzed 6 lat- nie ma nikogo :P ale NAPRAWDĘ świetnie grają :) polecam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Witam,

niestety nie posiadam nagrania z wesela, ale byłam u koleżanki na weselu gdzie grał ten zespół i polecam, polecam i jeszcze raz polecam!! Super podejście do ości, świetnie dopasowana pod Gości muzyka, biesiadowanie itd ;)

Gdyby nie to, że chcieliśmy z Narzeczonym mieć damski głos w zespole, Sami Swoi byli by u Nas na pierwszym miejscu ;)

Z czystym sumieniem polecam!! ;)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bede a ten zespol na moim slubie w przyszlym roku, wybralam go tylko na podstawie opini na forach, ale w zeszlym tygodniu pojechalam wplacic zaliczke i pan (chyba Marcin) poscil nam kilka fragmentow ze studniowki i wesela i jest calkiem OK (tzn. troche falszowania tez bylo, ale widac ze ludzie sie swietnie bawili a o to mi glownie chodzilo). Ja po tym spotkaniu jestem dobrej mysli. Niestety Panowie nie chca uzyczac plytek, ale zawsze mozesz umowic sie z nimi na spotkanie.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
The awensr of an expert. Good to hear from you.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ten zespół graja tam zawodowi muzycy i bawią świetnie, a wiem co mówie bo jestem na weselu co tydzień z inna kapelą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
bardzo mnie cieszy Wasza opinia :) nic innego mi nie pozostaje jak zaangażować ich na moim weselu :) dzieki wielkie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam. Czy moge prosić o jakieś namiary ( tel. lub e-mail) do zespołu SAMI SWOI ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mam taki numer do pana z ktorym podpisywalam umowe: 507547551
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
raczej taki biesiadny dla mniej wymagających klientów
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
A pleasingly rational aswner. Good to hear from you.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sami swoi????? dla mnie wiocha i sa z wiochy tyle na ich temat nie ciekawie spiewaja i puszczaja czyjes teledyski z pleybeku zenada,w koncu skoro orkiestra to powinni grac swoj repertuar a nie z czyjegos zwalac :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
zadaje mi się, że rozmawiamy o różnych zespołach...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
byłem w tym roku na weselu z tym zespołem. Chłopaki grają naprawdę świetnie! Każdy z nich jest niesamowicie biegłym muzykiem. I oni naprawdę grają bez udawania jak większość zespołów. Gitara pierwsza klasa! Piosenki polskie i zagraniczne. Szeroki repertuar.
To są Sami Swoi z Chwaszczyna (nawet śpiewają to w jednej piosence :) )
Nie puszczają teledysków itd.. więc coś musiało się komuś pomylić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam komentarz powyżej! Wszystko się zgadza. W miniony weekend byłam na weselu u koleżanki i grali bardzo bardzo fajnie :) Najbardziej zaskoczyło mnie ,że zagrali bailando i mroza :))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Odświeżam - czy ktoś ostatnio korzystał z ich usług lub bawił się na imprezie z ich oprawą muzyczną?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ich FB https://www.facebook.com/kapelasamiswoi/ filmy i zdjęcia. Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry