Widok

pediatra-doktor andrzej kleina -czy ktos zna?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam :) szukam dobrego pediatry dla mojego maluszka. Korzystamy z uslug swissmedu wiec i tam chcialabym zapisac naszego synka. Czy slyszeliscie jakies opinie o tym doktorze? a moze jakis inny dobry ? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolla za duzego wyboru nie masz - albo dr Kleina albo dr Szubka. Kleina to starszy lekarz koło 60, Szubka młodszy koło 40. Myślę, ze obaj są na takim samym poziomie wiedzy medycznej. Mi bardziej odpowiada dr Szubka

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr Kleina :) lekarz z doswiadczeniem i zna sie na fachu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Doswiadczenie moze i ma, ale chyba nie w pediatrii. Stanowczo odradzam!!! Na jednej wizycie postawił dwie sprzeczne diagnozy, ale co tam i tak nie pamietał o pierwszej. Nigdy nie robi noratek i wciaz pyta nas o to samo. Kiedy przychodzi do wazenia syna nie zapamietuje wagi ja zawsze musze mu przypominac. Stosuje srodki, ktore juz dawno wyszly z obiegu sa przestarzale. Po przypisanu lekow nie notuje na kartce jak dawkowac leki ( to nasze pierwsze dziecko, gdy cos sie dzieje jestesmy poddenerwowani i oczekujemy od lekarza pełnej informacji i notatek, mamy prawo pod wpływem emocji zapomniec co i jak stosowac ). Masakra jestesmy na etapie poszukiwan dobrzego pediatry, ktory nie skrzywdzi naszego dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzimy do dr. Kleiny od 6 lat, świetny fachowiec, zawsze dobra diagnoza, miły, uprzejmy, chodzimy na nfz, nigdy nam nie odmówił wizyty gdy syn chory choć nie byliśmy zarejestrowani
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie ten lekarz miał "pod opieką" jak byłam mała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr. Szubka stanowczo odradzam, nieuprzejmy, syn z wysoką gorączką a nie chciał nas przyjąć, trzeba było się prosić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez bardzo nie polecam dr Szubki. Za to dr Kleina to cudowny lekarz. Tylko jemu ufamy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poszłam do tego Pana z bólem gardła. Kazał mi ściągnąć stanik pod pretekstem badania kręgosłupa. Zdecydowanie odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

do góry