Widok

praca w Smart Systems s c

czy ktoś coś wie o tej firmie i pracy tam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 4 miesięcy co tydzień ogłoszenie na pracuj, żeby przez ten czas nie można było znaleźć pracownika ? Coś tam musi być nie tak.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Też mi się tak wydaje,może ktoś jednak wie coś więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprzedaż odkurzacza-robota, Rumbacośtam ;]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ok dzieki za info to juz bede wiedział co i jak:))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
O widzę, że się nic nie zmienilo :D byłam tam na dniu próbnym na 6h i tylko się dzwoniło po ludziach i zapraszało na pokazy do hotelu a kto siedzi w domu od 8-17 emeryci wiec sie mozna nasluchac ze ktos jest wdową, że ktos jest po zabiegu, ze nie moze z domu wychodzić, więc zrezygnowalam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
uważam ,że wasze opinie są bezpodstawne, bo np. ile jest ludzi, którzy szukają pracy od paru miesięcy i nikt ich nie zatrudnia, to znaczy, że z nimi jest coś nie tak? a żeby dzisiejszych czasach znaleźć dobrego pracownika trzeba naprawdę dobrze się naszukać, bo ludzie wysyłają CV gdzie popadnie. idą na rozmowę nawet nie wiedząc na jakie stanowisko
kandydują. Nie uważam, więc żeby było coś nie tak.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 19
Równie dobrze też może być wciskanie lodówki-robota Eskimosom - to zależy od zlecenia na CC.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponują 1200 zl brutto. Co daje na rękę około 850zl a musisz produkować się przez cały dzień. To i nic dziwnego, ze nikt nie chce tam pracowac.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
1200 na rękę jak już jak nie jesteś osobą uczącą się :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ta, pracowałem tam przez jakiś czas. Na początku może i byłem zadowolony bo i atmosfera wydawała się ok i nawet warunki płacowe były motywujące. Bo niedość, że podstawa plus premia, to jeszcze dodatkowo kasa za sprzedaż ( wystarczy, że handlowiec sprzeda osobie, która przyszła od Ciebie ), co chwile jakieś konkursy, że np. kto do danej godziny zrobi najwięcej zaproszeń i wtedy też pieniądze, dodatkowo konkurs na pracownika miesiąca ( za moich czasów to było 1 miejsce 500, 2 miejsce 300 i 3 miejsce 100 zł ) to i jeszcze zrobili program lojalnościowy, gdzie można za punkty wymienić nagrodę. No, ale co z tego jak nie zawsze robiło się te 16 zaproszeń. Często ludzie po prostu nie chcieli, nie mieli czasu chodzić na takie pierdoły. Często trafiało się na tzw. trudnych klientów. Nawet jak się umawiało to ludzie nie przychodzili. I szef wszystko zwalał na pracowników, zaczął wmawiać, że to nasza wina, że my coś źle mówimy, nawet nie obchodziło go, że np. dana osoba dostała po kimś bazę z odmowami i musiała dzwonić po tych ludziach mimo iż wcześniej ktoś odmówił. Totalny bezsens. Co gorsza szef zaczął gadać, że starzy pracownicy nie mają limitu przez nowych pracowników, którym nie udawało się zebrać tych 16 zaproszeń i że to właśnie nowi demotywują starych mimo iż się ze starymi nawet nie gadało. Na początku zaczynania pracy przez kilka dni nowy pracownik nie może iść na przerwe ze starymi pracownikami, ponieważ szef nie chce by starzy narzekali na tą pracę i przypadkiem za dużo czegoś nie powiedzieli ( dziwne co, mogłem od razu się skapnąć, że z tą firmą jest coś nie tak ). Co tydzień spotkanie z szefem na rozmowie, na której przeważnie straszy, że jak się nie będzie robiło limitu, albo ledwo co to będzie zwalniał. Nic dziwnego, że kilka osób tam zrezygnowało z pracy skoro atmosfera robiła się coraz dziwna. Nawet jest tam jedna osoba, dziewczyna, która lubi strasznie podlizywać się szefowi, nawet jemu nie robiło to, ze słabe limity miała ( ale go nawet limit 25 zaproszeń nie satysfakcjonował ), czasem gorsze od nowych pracowników. Na nią trzeba było uważać, szczególnie to co się mówi, bo ponoć strasznie kablowała, ale ponoć i sam kierownik lubiał kablować. Praca zaczęła człowieka stresować, nie żałuję, że już tam nie pracuję. Porażka na maxa z tej firmy. Co z tego, że nawet spotkania integracyjne, jak szef zaczął się robić wredny. A teraz nie mogą znaleźć pracownika.. nic dziwnego. Każdy przekonuje się, że firma coraz gorsza..
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6
Byłeś słabą jednostka, odpadłeś to teraz narzekasz... troszeczkę przekręciłeś fakty kolego... jak zawalisz się obiekcjami to nie umówisz, jak będzie Ci zależało na kasie i nagrodach, a nie na zabawie to dobrze na tym wyjdziesz... wybrałeś zabawę to teraz marudzisz.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 30
sam tam pracowałem jakiś czas i powiem jedno WIELKI SYF a większość osób jest fałszywa.... !
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6
guano wiesz, guano widziałeś. Pewnie napisał to sam szef albo kierownik, bo ludzi im brakuje - nikt nie chce iść nawet na rozmowę do takiej pracy. Wcale się nie dziwie, szef na początku gada jak tu zależy mu na dobrej atmosferze w biurze, jak zależy na pracownikach a sam ich po jakimś czasie ... straszy wywaleniem. Komuś w jednym dniu nie idzie z zaproszeniami to wyżywa się na takiej osobie, a potem się dziwi, że coraz gorzej, bo zamiast wspierać, że będzie lepiej to tylko jeszcze bardziej dołuje. Pamiętam jak nowa osoba miała 6 zaproszeń i szef zgnoił ją przy wszystkich, a blondyna Aśka miała tylko 3 to powiedział, że nic się nie stało będzie lepiej.. Połowa ludzi tam jest fałszywych, trzeba uważać na słowa, wielkie kablarze jak nic. Sam kierownik specjalnie chodzi na przerwy z pracownikami żeby podkablować. W dodatku blondyna podwalająca się do szefa..
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
ZGADZAM SIĘ z przedmówcą w 100 procentach, ta praca to jeden wielki syf. MOWILI,ŻE SZKOLENIE PŁATNE DLA PRACOWNIKA, całe 3 dni. Przepracowałam, podczas tych dni zauważyłam atmosferę panującą w biurzę, tą blond lalę podwalającą się do szefa i cały syf wiszący w powietrzu. 4tego dnia chciałam zrezygnować, mówię,że z powodów osobistych, i poproszę pieniążki za te dni na konto, podałam numer konta. Szef mówi nie ma sprawy itp. Po tygodniu nic. Dzwonie, a tam szef mnie informuje,ze nic mi sie nie nalezy, nawet cos powinnam oddać,bo szkolenie DROGO ICH KOSZTOWAŁO (zbieranie zaproszen na korzysc ich formy kosztuje? haha) NIE POLECAM, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA !!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
Też tam pracowałam i podpisuję się pod tymi słowami ....

Jedna wielka masakra!
Raz pamietam, nie wyrobiłam lilmitu 16 zaproszeń i musiałam siedzieć do usrania. Miałam łzy w oczach po prostu, nikt nie chciał tego cholernego zaproszenia na te durne pokazy. Siedziałam 2 h dłużej niż powinnam aż nasz, powiedzmy że kierownik, pomógł mi i naciągną sprawę i wpisał że mam 16 zaproszeń...

Dodam, że są niskie, małe biurka i małe krzesła ...

Pozdrawiam ex-kolegów z pracy ;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jedna wielka porażka w tej firmie.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 10
Mialam tam iść dzisiaj na rozmowę ale chyba zrezygnuję
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam, własnie przeglądam ogłoszenia na trójmiasto.pl i natknęłam się własnie na tą firmę i zastanawiam się czy wart,o jakbyście mogli napiszcie coś więcej, w internecie za dużo tego nie ma a jestem ciekawa n.p co wy sprzedajecie bądź sprzedawaliście. z góry dzięki :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
1200 brutto+ niby jakieś prowizje na których i tak oszukują, siedzenie 2 godzinny dłużej w pracy za darmo za nie wyrobienie normy (16 zaproszeń na dzień), skracane przerwy, brak urlopu, brak okresu wypowiedzenia, rozmowy nagrywane, ciągła rotacja pracowników, kiepska atmosfera, przyjęli technikę zwiększania efektywności pracy pracowników poprzez ciągłe straszeniem zwolnieniem z pracy zamiast pozytywnie motywować .
W przypadku 850 zł na rękę na 10 godz pracy dziennie lepiej wybrać pracę w innym call center.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
Takiej porażki dawno nie widzialam. Bylam na rozmowie, dowiaduje sie, ze praca po 9 godzin, przerwy (chyba tylko trzy na dzien) doliczane do godzin pracy????!!!I trzeba wyrobic norme, tj. 16 zaproszen, jak sie nie wyrobi ww, szef wzywa i motywuje ;-) No i sie zostaje po godzinach, za co nie placa. W ogloszeniu podaja, ze oferuja stabilne zatrudnienie z um. o prace, a pan mi tlumaczy, ze przez 6 m-cy zlecenie, potem moze um. o prace. I to wszystko za 1200 brutto. Mam wyzsze wyksztalcenie, 11 lat pracy, do tego kursy,warsztaty, itp. A pan mi tlumaczy,ze dla niego doswiadczenie nie ma zadnego znaczenia.To niech zatrudniaja ludzi po podstawowce, bo nikt zdrowo myslacy nie podejmie u nich pracy. A osobom z doswiadczeniem, a co za tym idzie z sensownymi oczekiwaniami, niech nie zawracaja glowy.Ja po prostu w polowie spotkania podziekowalam panu i wyszlam. Zastanawiam sie, kto godzi sie na ta prace (bo nawet dla studentow to porazka).Szkoda czasu na pojscie na rozmowe ;-)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
szczerze ? Lepiej nie zarobisz niż tam. Ale musisz wierzyć , że to zrobisz bo to nie jest firma dla słabiaków !!! Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
ja nie rozumiem w sumie pewnych ludzi...czepiacie się takiej pracy w której dają wam 1200 brutto plus premie plus soboty na których możesz sobie fajnie dorobić...praca naprawdę fajna...a swoją drogą co do mitu że zostaje się dłużej za darmo...czy ktoś nie posiadający umowę o prace usłyszał coś takiego od pracodawcy ? PRAWDĄ jest to ze krąży taka plotka na forum pomiędzy pracownikami..a pracodawca może sobie wykorzystać naiwność ludzką i jeśli wpisujesz sobie ze byłeś do 16 a siedziałeś do 17 to już tylko i wyłącznie Twój problem ;)
siedzisz po 8 godzin od 8:00 do 16:00++ i dzwonisz naprawdę przyjemna praca bo zawsze mogłeś wylądować w mc donaldzie i zapieprzać jak wół rotacja duża ? nie wiem nie powiem miałem przyjemnosć pracować tam nie cały miesiąc...bo pomyślcie logicznie chociaż przez chwilę ;)....1200 zł dla Ciebie z czego 1800 zł to koszty pracownicze 1400 zł (powiedzmy) pensja handlowca z czego 2100 koszty pracownicze jedno sprzedane urządzenie 5 tysięcy powiedzmy +- w takim razie ile firma zarabia ? niewiele....aby było to rentowne potrzebne jest odpowiednie zaangażowanie i wyniki wiec ten limit nie jest nałożony dlatego bo im się tak podoba...a dlatego ze dla firmy jest to być albo nie być...baza danych fakt pozostawia wiele do życzenia oprogramowanie też mogło by być inne....ale to wszystko co mogło by być lepsze kosztuje....umówić nie jest łatwo....przynajmniej mi to nie wychodziło nie wiem czemu bo starałem się robić jak najwięcej ale to nie staraniami zarabia firma a wynikami...powiem tak naprawdę warto bo może się okazać ze się nadajesz...i na pewno nie masz czego żałować.....czy 1200 to dużo ? dużo to kwestia własnej miary.....nie jest to szał....ale biorąc pod uwagę warunki pracy i brak doswiadczenia ? jak najbardziej warto...osoby z doswiadczeniem ? proponuje jednak poszukać czegoś innego....dlaczego ? moze was przerazić słaba infrastruktura informatyczna ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17
~MB -nie mylić z Michałem Bednarskim ;)

pierd.....isz jak poklepany , leć wygryźć blondynę i nie zapomnij zadeklarować ze to wszystko zrobisz za darmo bo "koszty pracownicze " ...... i ze będziesz zostawał 5 godzin dłużej by było widać " odpowiednie zaangażowanie"
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
1. nikt nikomu nie każe zostawać 5 godzin dłużej ;)
2. słownictwo na poziomie podstawówki ;)
3. aluzji co do blondynki nie zrozumiałem ale nikt nie każe CI pracować za darmo
4. nie pisałem akurat do Ciebie tylko do tych co chcą pracować ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ooooooooooooo ile tu "ciekawych" informacji można dowiedzieć się na temat firmy SMART SYSTEMS z Gdyni.

Bardzo się cieszę,że trafiłam na to forum ponieważ dzięki Waszym wypowiedziom nie pojadę jutro na zaproszoną rozmowę.

Widzę,że zmarnuję tylko czas i pieniądze na przejazd !
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nom, ja też miałam jutro jechać na rozmowę, ale na szczęście zrezygnowałam :D

Dzięki za Waszą opinie :)

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
no nie wiem czy jest się z czego cieszyć ? ze swojego nieróbstwa?

spróbować zawsze warto a wam nowym nikt nie karze osiągać limitów już na starcie. ale już po ptotkach ;)

po za tym do kogo ja pisze :D osoby które zawierzą ludziom którzy mogli nigdy w życiu tam się nie znaleźć na pewno nie będą dobrymi pracownikami wiec swoją drogą dobrze się stało ;)

fajna firma życzę im dużo szczescia bo wg. moich szacunków z roku na rok bedzie coraz trudniej o klienta gdyż rośnie świadomosc społeczna i mało kto da sobie sprzedać coś co gdzie indziej może kupić taniej...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
To gratuluje ci w oszukiwaniu starszych osób i naciaganiu ich na kredyty w banku,,brawo,, za współprace z oszustami!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłem tam ... tragedia. Umowa zlecenie 1200 BRUTTO ! to mówi samo przez się. Każdy "kierownik" ma się za pana i władcę a nie ma nawet odpowiedniego wykształcenia w kierunku zarządzania zespołem. praca polega na umawianiu przez telefon starych dziadków na beznadziejne prezentacje. " dyrektorzy " myślą że podbijają świat innowacyjnymi pomysłami - żenada. Daję im rok i widzę klęskę albo PIP i skarbówka ich zrujnuję za zasady panujące w firmie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trzymają się już od 6 lat prawie więc tak szybko nie splajtują ;). Pracowałam tam pół roku aż w końcu przejrzałam na oczy, że się nie opłaca! Słaba kasa, zostawanie ZA DARMO godzinę dłużej.., szefowie- myślą, że są panami świata :/. Jedyne co było spoko tam to wyjścia integracyjne! Nawet handlowcy się zwalniają bo juz nie mogą wytrzymać z takim szefostwem. A pan Michał tworzy zespół handlowy z ludzi dzwoniących- wybiera tych którzy najbardziej wciskają :) :). A co do tego, że cały czas się ogłaszają aby mieć więcej pracowników to dzierżawią 2gie biuro w którym jest z 20 stanowisk do dzwonienia. Co w sumie razem daje około 50ciu. Więc pracownicy są potrzebni, ale nie ma komu pracować bo nikt się nie da wykorzystywać:). Jedyne co było dobre to to, że kasa wpływała na czas (choć nie było jej dużo :D). Pozdro :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps. w ciągu 5ciu lat firma zarobiła około 21 milionów więc dobrze na tym wychodzą ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
wow niezle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To czemu szef tej 'firemki' nie jest już od kilku lat uwzględniany w rankingu 100 najbogatszych Polaków w kraju ;-D ? Czy jest aż tak leniwy ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialem isc dzisiaj na rozmowe tam o 14:30 . ale po tym co przeczytalem wole isc puszki pozbierac :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takich 'firm' nawet nie warto powiadamiać o swej nieobecności na spotkaniu, ponieważ pracują tam zwykle chamy i wyzyskiwacze (dot. kadry kierowniczej). Dobrze zrobiłeś ~kris.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak się oszukuje emerytów i rencistów i robi pranie z mózgu i wciska im się buble za 5000 zł to jasne że mają duże obrot ,namów swojego dziadka lub ojca na ten fajans za 5000 zł,zobaczymy jak będziesz zadowolony.
Banda oszustów którzy powinni siedzieć w kryminale.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do mnie dzis zadzwonili, zeby sie umowic na rozmowe na dzisiaj na 17?! na kierownika - do kogos jeszcze? bo z tego co widze to kolejna firma typu "garnki"; w 1 pracowalem i fakt faktem, ze jak nie masz minimum 40wyjazdow miesiecznie to zarobisz nic (:
ale wracajac do tematu idzie tam ktos dzis na ta 17? ogolnie bym to olal, ale ten kierownik zespolu mnie ciekawi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak Cię ciekawi to idź...zrobią Ci pranie mózgu (od Ciebie zależy czy będzie udane). I wg. mnie kierownik zespołu to po prostu kontroler innych pracowników i naganiacz (masz wciskać kit) procesu sprzedaży wobec klientów. Ale zrób jak uważasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.S. Sorry dni mi si pomieszały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem umówiona na poniedziałek, napisz jak było, ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak bylo, bo nie dojechalem ;)
ale sadze, ze to nie zaden problem bo ich ogloszenie caly czas wisi i pojawia sie na roznych portalach - takze w razie w zadzwonie i umowie sie jeszcze raz ;]

a teraz Ty mozesz napisac jak bylo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był ktoś już na rozmowie?
Chodzi mi o stanowisko Kierownika CC.

Jakie rezultaty, dzwonili, mają kogoś czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę jutro na rozmowę ... generalnie po tym co tutaj przeczytałam nie poszłabym na tą rozmowę bo szkoda mi pieniędzy na sam przejazd aczkolwiek to nie jest moja jedyna rozmowa jutro więc pójdę i zobaczę z czystej ciekawości ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak, nawet szkoda transferu, żeby wysyłać tam CV. Tych dwóch pajaców, którzy są tam właścicielami spotka kiedyś sroga kara za to jak traktują ludzi. Zero szacunku, wydzieranie mordy i rzucanie mięsem do pracowników, totalna ż e n a d a. Wydaje im się, że są panami świata. Z tego co słyszała to ta firma powoli się kończy, robią rekordy zaproszeń tylko dlatego, że dzwonią po listach gości, którzy kiedyś już byli na tej ich pożal się Boże prezentacji. Szefowie wożą się jak taczki z stolcem. Łatwo się dorobili na ludzkiej naiwności.

Kiedys pamiętam, że nawet rzucali się o to, że pracownicy wychodzą do toalety w czasie pracy i spisali regulamin pracy, gdzie było napisane, że swoje potrzeby fizjologiczne mamy załatwiać tylko na przerwach.

Szkolenia? hahaha Oni sami nie mają pojęcia o CC a na profesjonalne szkolenia szkoda im kasy, dlatego tylko ściemniają. Wydaje im się, że wystarczy motywowanie pracowników i wszystko będzie chodziło jak w zegareczku. Spisują sentencje/ cytaty z internetów i masz się tym kierować.

Ja też mam dwa cytaciki Pana Henrego Forda dla firmy SS:
"Firma, która zajmuje się wyłącznie zarabianiem pieniędzy to kiepska firma"

"Chciwość pieniędzy jest największą przeszkodą w otrzymywaniu ich."

Warto nabrać trochę pokory, bo koniec jest bliski :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktos moze sie wypowiedzieć o stanowisku kierownika/asystenta kierownika? Nie mowie tutaj o rozmowe tylko o samej pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otóż kierownicy jak i asystenci w tej firmie są tylko po to, aby szefowie mieli się na kim wyżyć jak nie będzie szło po ich myśli. Ostatnio żaden nowy kierownik tam nie wytrzymał, ponieważ nie każdy da sobą pomiatać za drobne. Jeżeli chodzi o pensję, to na rękę można dostać 1300 zł na tym stanowisku, a premię to w zależności, czy się podpadnie tym dwóm, czy nie :D Radzę się trzymać z daleka, jak ktoś chce zachować zdrowie psychiczne :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A w biurze siedzą i hejtują moje wypowiedzi haha :) Chyba za dużo pracy nie mają, że latają po internecie. Nie ładnie. Za robote się wziąć! Raz, raz, raz ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedługo w takiej 'firmie' ostanie się ino kadra czyli wspomniani dwaj właściciele, ich przydupasy i dziewczyny, które im się podobają ;) Powstanie kółko WA.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boski... nie produkuj się tak :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądasz za dużo .. Rodzinki.pl. Wyjdź z domu, jeśli pracujesz zwolnij się lub daj się zwolnić i zacznij szukać "lepiej" płatnej pracy. Gwarantuję Ci, że gdy zapuka do Ciebie komornik zaśpiewasz mu piosenkę pt. Polska zespołu Kult. A propos właśnie występowali w PFB w wersji unplugged.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Akwizycja w postaci występów sprzedażowych w całym kraju, sprzedajesz g... chińskie które można kupić za 340zł z Chin za cenę kilku tysięcy w wynajmowanych salach, zarobki marne, będziesz wprowadzać ludzi w błąd przekonując ich, że to super technologia, a to zwykły tani chiński odkurzacz. Na umowie najniższa krajowa, od poniedziałku do piątku będziesz spać w hostelach w kilka osób, gdyż firma nic ci nie zapewni, za to zabierze całe czas i życie. Praca dobra dla bezdomnych, którzy jakoś wyglądają.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jakieś opinie o pracy Handlowca/Przedstawiciela Handlowego w tej firmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz maja domówkarzy i wysokie prowizje. podobno odeszli od spotkań gruowych ( to myśle plus), pamietam jak robiłem tam cc to dyplomy dla domówkarzy były imponujace jesli chodzi o ilość sprzedaży
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja napiszę tyle-firma upadła oficjalnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdze - w ostatnim czasie zwolnili cały dział cc... BANKRUTUJĄ zostali tylko właściciele, kierowniczka i dziewczyna szefa... NIE POLECAM!!! straszne chamy. Nikt tam nigdy długo nie wytrzymał....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
no niestety firma upadła, wszystkich pozwalniali, zostali tylko ci dwaj plus kilka ludkow w gdyni, pewnie zeby pozamiatac syf hehe. //nawet w korpo jest lepiej. nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech was o to głowa nie boli. Szefowie na zgliszczach starej firmy zrobią nową. W duzych firmach odpowiedzialność za atmosferę i ogólną wizję nieco się rozmywa, ale w małych firmach warunki pracy są odzwierciedleniem tych, co te firmy zakładają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"warunki pracy są odzwierciedleniem tych, co te firmy zakładają..." no to będzie już tylko gorzej, odradzam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Praca

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry