Widok

przecena W LIDLU

Lidl Temat dostępny też na forum:
Byłam dzisiaj w lidlu w Brzeźnie. Zobaczyłam maszynę no szycia silver przecenioną z 399 zł na 249zł miła cena dla mojego portfela. Zapakowałam do koszyka a przy kasie SZOK cena 399zł. Oczywiście były przeprosiny ale co mi po tym, nie mam maszyny:( Według prawa konsumenta ,,o ile się nie myle,, powinni mi ją sprzedać w cenie jaka mieli wystawioną to on powinni płacić za swoje błędy!!! ale po co lepiej mieć w d*pie klienta!!!! a na marginesie skąd oni wzieli cenę 399 zł skoro te maszyny były w sprzedaży po 333zł !!! JEDNA WIELKA ŚCIEMA.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było trzeba się uprzeć , byłoby za cenę jaka była wystawiona
przepraszał pracownik czy kierownik?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszał pracownik,kierownik olał sprawę. pracownik przepraszał mnie i powiedział, ze nie może mi jej sprzedać w tej cenie bo różnicę musiałby wyłozyć ze swojej kieszeni. Mądry Polak po szkodzie ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak byś się uparła to rzeczywiście musiał by Ci ją w takiej cenie jaka była przy maszynie sprzedać i z tego co wiem musiał by oddać różnice za błąd ze swojej kieszeni.Więc chyba nie warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zrobiłaś zdjęcie ceny ? Jeżeli nie to już nic nie zrobisz. Jeżeli tak to wrzuć na walla funpage lidla na FB lub napisz do nich. 150 zł to dniówka, a dla niektórych nawet dwie dniówki, warto powalczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie zrobiłam zdjęcia :( gdybym tylko wiedziała, że zajdzie taka sytuacja na pewno bym zrobiła. mam nauczkę na przyszłość, od dziś pstrykam fotki:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinnaś zrozumieć że to klienci lubia sobie tak przekładać rzeczy które biorą wiec nie sr*j się tak a po drugie kobieto masz przecież czytniki zawsze sprawdzaj cene zanim kupisz a po trzecie może jeszcze niech ci cięzko pracujący ludzie oddadzą swoją wypłatę bo nie masz co robić jak tylko komplikować innym życie sobą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak jest, klient kupuje po takiej cenie jaka jest wystawiona w innym wypadku sklep musi doplacic roznice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry