Widok

remont sypialni tapety

witam zabieram się do remontu sypialni szukam jakies fajnej tapety albo fototapety na scianę za łóżko macie jakies pomysły z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki kolor byś chciała - ja kiedys w jakimś salonie fryzjerskim widziałam super tapete - taka grafitową z połyskiem - i odrazu mi sie skojarzyło do sypialni na ściane za łózkiem, pomysł popieram niestety niewiem gdzie szukać takich fajnych tapet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.leroymerlin.pl/szukaj.html?category=products&sortuj=-score%2Cprice_big&strona=3&mm=norm&rodzina=1103276295_tapety&szukaj=tapeta
w leroyu mają duży wybór - ja osobiscie wybrałabym jakąś ciemną tapete
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję faktycznie w leroyu jest duży wybór tyle tego ze nie wiem co teraz wybrać ale bedzie fajnie tu są ciekawe fotki pozdrawiam :)

http://inspiracje.leroymerlin.pl/sypialnia,2,28,page=27.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne są tapety 3d, wyglądają super - np. jak drewno, cegła albo pikowana skóra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję taką grubszą tapetę imitującą materiał, z takim wypukłym deseniem fajnie wycisza pomieszczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy od tego, w jakim charakterze masz utrzymany wystrój wnętrza lub w jaki sposób chcesz to zmienić. Trudno na tę chwilę coś sensownego doradzić, bez tych informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolory muszą być dobrane do wnętrza i do gustu właścicieli, więc nie ma co kierować sie subiektywnymi opiniami innych ze lepiej sobie wziąć taką albo taką. Trzeba pójśc do sklepu i się rozejrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

do góry