Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
deska kompozytowa nowy temat Hej skąd polecacie kupić deskę kompozytową?
~Damian
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 2 lipca 2024

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? nowy temat Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
190

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 marca 2016

Jaka podłoga do mieszkania? nowy temat Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę...
~agnes
52

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 28 stycznia 2015

Jakie schody? - co polecacie Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie...
~Hexag
60

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2015

ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie...
~Ania
37

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 stycznia 2012

Zapomiana ulica Zapraszam na ulicę Ojca Pio w dzielnicy Wiczlino radnych a najlepiej...
zdmzg
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 sierpnia 2024

Montaż karniszy Witam, stanąłem właśnie przed zadaniem zamontowania karniszy. Sprawa prosta...
~Krausie
6

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 grudnia 2014

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam...
~Agata
124

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 grudnia 2011

Sklep z tanimi farbami - gdzie w Gdyni? Czy mozecie polecic sklep z tanimi farbami akrylowymi?w obi oczywiscie są,...
~Marlena#
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 sierpnia 2015

wymiana kotła gazowego dzień dobry, czeka mnie wymiana dwufunkcyjnego kotła gazowego w mieszkaniu...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 sierpnia 2024

~hydrofobowy pl
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 sierpnia 2024

Taras drewniany - szukam wykonawcy Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić...
~Tomek
9

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 maja 2016

łazienki remont czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto...
~dd
37

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 listopada 2011

Taras z desek kompozytowych - Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
69

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 lutego 2016

Budujemy taras Buduję wymarzony drewniany taras chce aby pozostał niezniszczony przez wiele...
~hanga
3

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Przeniesienie kuchni do salonu - zmiana funkcji pomieszczenia Witam. Myślimy o przeniesieniu obecnej kuchni w kawalerce do salonu jako...
michalu
7

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2019

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne...
~Dimma
3

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 września 2022

Zawiasy wahadłowe Cześć wszystkim! Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę kupić zawiasy obrotowe?
Dareta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 maja 2024

Remont łazienki Ile wynosi koszt wyremontowania łazienki ? wymiary 1,9m na 1,6m jest...
~Patrycja
30

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 maja 2016

Pokój nastolatki Chcemy z córką trochę przerobić jej pokój. Obecnie jest w nim mnóstwo kolorów...
~Mariola
5

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry