Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stare meble do pokoju dziecka nowy temat Mamy dosyć stare meble drewniane, które chcemy umieścić w pokoju dziecka, ale...
~pokata
9

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 25 października 2017

Wymiana instalacji elektrycznej nowy temat Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej...
~Sven
6

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 16 stycznia 2018

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? nowy temat Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
100

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 5 marca 2016

Stara cegła bauherr nowy temat znalazłam takie cegły bauherr czy ktoś je już kładł?
janka999
10

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Usunięcie kaloryfera z kuchni nowy temat Witam, Właśnie remontuję mieszkanie i chcę zlikwidować kaloryfer w kuchni....
~Kataryna
11

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 25 lipca 2012

Domek Holenderski na działce budowlanej nowy temat Witam. Pytań mam kilka. Chcę kupić domek Holenderski postawić go na...
~Radek
3

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 16 maja 2018

Najlepsza farba do pokoju nowy temat Cześć :) Jak w temacie - poszukujemy z żoną najlepszej farby, która sprawdzi...
~młody Mąż
2

ostatnia odp. 27 dni temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Remont mieszkania nowy temat Witam, poszukuję ekipy(osoby) sprawnej i solidnej, która wykona remont...
~Lucy
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 czerwca 2018

koszty wykończenia małej łazienki 4.8 m2 - stan deweloperski - mam na to 6-7 tyś. zł nowy temat Witam Państwa. We wrześniu 2012 odbieram mieszkanie w Gdyni. Powoli zaczynam...
~Maciuś
32

dodano: 4 stycznia 2012

farby colours z castoramy- ktoś nimi malował? nowy temat kupiłam te farmy, bardzo mi się spodobały kolory i dziś znalazłam na jakimś...
LidiaM
80

dodano: 5 lipca 2011

Remont mieszkania nowy temat Szanowni Forowicze, mam pytanie, szukam sprawnej ekipy remontowej, solidnej i...
~Andrzej
11

dodano: 16 kwietnia 2017

BM kompleks szukamy opinii nowy temat witam Mam zamiar wykonać remont mieszkania z pomocą firmy BM kompleks...
~Wasyl
2

dodano: 6 lutego 2017

Jaka podłoga do mieszkania? nowy temat Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę...
~agnes
15

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 stycznia 2015

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie nowy temat Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają...
~magdalena
7

dodano: 4 stycznia 2017

Remon przedpokoju. nowy temat Witam mam do remontu przedpokój, dlugi wąski. Na ścianie w tej chwili jest...
~Rico
1

dodano: 28 maja 2018

Czy istnieje technologia ''odlania'' domu z betonu ? tak jak partery blokow ??? nowy temat Czy jest mozliwosc ''odlania ''domu z betonu bo skoro partery blokow i pietra...
~keys
34

dodano: 12 września 2011

domoprofi - wykańczanie nowy temat odbieram mieszkanie od dewelopera. Chcę zlecić wykończenie firmie, która...
~Werka
0

dodano: 25 maja 2018

Ukraina. Deski, elementy, tarcica 50mm nieobrzynana iglasta, lisciasta od 150 zl/m3 w roznych klasach jakosci nowy temat Ukraina. Deski, elementy, tarcica 50mm nieobrzynana iglasta, lisciasta od 150...
~Tel.+380505806241 pol.,Mail: nie
0

dodano: 17 maja 2018

Taras z desek kompozytowych - nowy temat Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
27

dodano: 24 lutego 2016

Kabina prysznicowa nowy temat Witam, czy mógłby mi ktoś polecić firmę którą zdemontują stara oraz...
Michal-Bzdel
1

dodano: 14 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry