Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Blat kuchenny z granitu?? Ma ktoś? Ile kosztował 1m2? nowy temat Zastanawiam sie nad granitem w kuchni :) Czy ktos z was ma takowy ? Ile...
~Truskaweczka
5

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Kostka brukowa - jaka najlepsza? nowy temat Kostka brukowa - jaka najlepsza?
~ada
10

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 6 czerwca 2014

Położenie tapety-koszt nowy temat Jaki byłby koszt położenia przez fachowca tapety w 10m pokoju?
~ja
6

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 5 marca 2013

Projekt łazienki nowy temat Witam, poszukuję osoby do zaprojektowania łazienki. Interesuje mnie na...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 grudnia 2018

System alarmowy do domu nowy temat Przymierzamy się do montażu systemu alarmowego w naszym domu. Dodam, że...
~anonim
3

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 16 grudnia 2018

koszty wykończenia małej łazienki 4.8 m2 - stan deweloperski - mam na to 6-7 tyś. zł nowy temat Witam Państwa. We wrześniu 2012 odbieram mieszkanie w Gdyni. Powoli zaczynam...
~Maciuś
33

dodano: 4 stycznia 2012

klamki do drzwi [sklep] - gdzie? nowy temat Witajcie, Szukam sklepu z szerokim asortymentem klamek i zamków do drzwi....
~GD
7

dodano: 23 czerwca 2016

Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? nowy temat Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na...
weronka
24

dodano: 5 sierpnia 2011

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? nowy temat Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
113

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 marca 2016

Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? nowy temat Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej...
ewwa
20

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 16 maja 2013

przedpokój - kafle czy panele? nowy temat czeka mnie remont kuchni.... zastanawiam się czy na podłodze w przedpokoju...
~mamma
37

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 17 stycznia 2013

chropowate kafelki podłogowe - czym domyc? nowy temat w mieszkaniu na przedpokoju i w kuchni mam białe chropowate kafelki. często...
Evelajna
32

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 grudnia 2012

Gruntowny remont mieszkania - kogo polecacie? nowy temat Szukam ekipy/człowieka do wykonania gruntownego remontu mieszkania (40m2...
~Ewelina
8

dodano: 4 listopada 2018

Cekolowanie i kafelkarz szukam Wykonawcy nowy temat Witam, szukam osoby lub ekipy mogącej wycekolować ściany i sufit....
~Łukasz
-

dodano: 25 listopada 2018

Gniazdka, włączniki i wyłączniki nowy temat Wprawdzie jest to końcowy etap budowy, ale prawda tęż jest taka, że gdy...
~pewny
5

dodano: 6 sierpnia 2018

Odbojniki / narożniki ścienne - gdzie kupię? nowy temat Witam, czy może ktoś z was wie gdzie mogłabym kupić takie plastikowe /...
~SandraS
7

dodano: 17 grudnia 2015

Podłączenie pralki 4,5 m od pionu nowy temat Dzień dobry, kupiłam niedawno swoje pierwsze mieszkanie - stan deweloperski....
~K.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2018

drzwi prawe i lewe jak rozpoznac ? nowy temat Po czym rozpoznac ? Czy jak wchodze , czy jak wychodze ?
~tomek
1

dodano: 16 listopada 2018

Remon przedpokoju. nowy temat Witam mam do remontu przedpokój, dlugi wąski. Na ścianie w tej chwili jest...
~Rico
3

dodano: 28 maja 2018

Samozamykacz do drzwi nowy temat Drzwi wejściowe do klimatyzowanego pomieszczenia - zastanawiam się nad...
~anonim
2

dodano: 2 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry