Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
chropowate kafelki podłogowe - czym domyc? nowy temat w mieszkaniu na przedpokoju i w kuchni mam białe chropowate kafelki. często...
Evelajna
30

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 grudnia 2012

Remont mieszkania nowy temat Witam, poszukuję ekipy(osoby) sprawnej i solidnej, która wykona remont...
~Lucy
2

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 7 czerwca 2018

Rura wielowarstwowa Tigris 16x2,0 mm PE-Xc/Al./PE-HD 10 BAR, 95°C nowy temat Promocja Rura wielowarstwowa Tigris 16x2,0 mm PE-Xc/Al./PE-HD 10 BAR, 95°C...
AMKHURT
0

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 14 września 2018

malowanie tapety-ktoś kiedyś robił? nowy temat Czy któraś z was kiedyś to robiła? chce przemalować tapete ktora strasznie mi...
Emenems
14

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 6 lutego 2013

czym myc plyte indukcyjna??? nowy temat czy trzeba specjalnych srodkow do mycia plyty indukcyjnej, ?? czy to...
~szanska84
45

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 stycznia 2010

Meble LOWEN Witam. Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze...
~Lech
2

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 16 maja 2017

farby colours z castoramy- ktoś nimi malował? kupiłam te farmy, bardzo mi się spodobały kolory i dziś znalazłam na jakimś...
LidiaM
81

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 5 lipca 2011

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
106

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 5 marca 2016

Kafelkarz na niewielka powierzchnie Witam, szukam od zaraz kogos kto mi polozy kilka kafelkow, 2mx0.5m w kuchni....
~Agata
1

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 4 września 2018

Usunięcie kaloryfera z kuchni Witam, Właśnie remontuję mieszkanie i chcę zlikwidować kaloryfer w kuchni....
~Kataryna
13

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 25 lipca 2012

Remont mieszkania Szanowni Forowicze, mam pytanie, szukam sprawnej ekipy remontowej, solidnej i...
~Andrzej
14

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Kostka brukowa - jaka najlepsza? Kostka brukowa - jaka najlepsza?
~ada
8

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 6 czerwca 2014

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam...
~Agata
89

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 13 grudnia 2011

mocowanie pólek do ścian jaki system mocowania pólek do ścian ? chciałbym sobie zrobić półki we wnęce...
~Lukass
5

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Biała umywalka -niedrogo https://ogloszenia.trojmiasto.pl/wyposazenie-wnetrz/nowa-umywalka-nablatowa-o...
polanka
0

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Biała łazienka Czy ktoś moze ma białą łazienkę? Jak się sprawdza?
~anonim
0

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Wstawianie okien Dzień dobry. Przymierzam się do wstawienia okien na poddaszu. W chwili...
~Gocha
0

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 25 sierpnia 2018

wymiana szyb na cieplejsze lub folia? Potrzebuje pomocy. Mam nowe okna (od dewelopera) dwu szybowe o wspolczynniku...
~dzun
16

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Stare meble do pokoju dziecka Mamy dosyć stare meble drewniane, które chcemy umieścić w pokoju dziecka, ale...
~pokata
10

dodano: 25 października 2017

Wymiana starego grzejnika Pomóżcie blondynce :) Mam bardzo ciepłe mieszkanie na ostatnim piętrze....
~Blondynka w potrzebie
3

dodano: 30 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry