Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kostka brukowa nowy temat Witam .szukam kogoś dobrego i solidnego do położenia kostki brukowej zna...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 14 września 2020

Kostka brukowa - jaka najlepsza? nowy temat Kostka brukowa - jaka najlepsza?
~ada
26

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 6 czerwca 2014

podwyższenie wanny nowy temat na czym stawiać nóżki od wanny aby podwyższyć wysokość.
Pan_Wacek
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 8 września 2020

Profile nowy temat Czy kupię dużą ilość profili aluminiowych w Nova Trading. Czy ktoś orientuję...
klaudiszka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Taras z desek kompozytowych - nowy temat Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
40

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 24 lutego 2016

Wymiana drzwi wewnętrznych - czy trzeba od razu wszystkie? nowy temat Niedługo będę przebudowywać jeden pokój w domu (zmniejszać go, stawiać...
~Agnieszka
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie nowy temat Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają...
~magdalena
13

dodano: 4 stycznia 2017

Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? nowy temat Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont...
agusia-gdansk
18

dodano: 22 września 2011

Czy istnieje technologia ''odlania'' domu z betonu ? tak jak partery blokow ??? nowy temat Czy jest mozliwosc ''odlania ''domu z betonu bo skoro partery blokow i pietra...
~keys
35

dodano: 12 września 2011

poradźcie mi czym umyć kafelki.... nowy temat Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe,...
~mika
27

dodano: 25 października 2012

Samozamykacz do drzwi wejściowych nowy temat Przymierzamy się do wymiany samozamykacza do drzwi wejściowych na klatkę...
~hirek
-

dodano: 26 lipca 2020

Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? nowy temat Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na...
weronka
33

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? nowy temat Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
129

dodano: 5 marca 2016

Zarządca budynku wspólnotowego nowy temat Planujemy zawiązać wspólnotę mieszkaniową, ale jestem na etapie analizowania...
~anonim
1

dodano: 7 lipca 2020

Wyciszenie mieszkania nowy temat Mam bardzo dokuczliwych sąsiadów u góry. Poradźcie proszę czy wygłuszenie...
~Misia
3

dodano: 30 czerwca 2020

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę nowy temat Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam...
~Agata
99

dodano: 13 grudnia 2011

System klimatyzacyjny i wentylacyjny czy można łączyć? nowy temat Czy mozna łączyć system klimatyzacyjny oraz wentylacyjny w domu? Mam na myśli...
~anonim
1

dodano: 1 lipca 2020

Łazienka płytki nowy temat A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :)
~kanadka
6

dodano: 27 lutego 2019

Montaż lustra w ramie i wieszaka nowy temat Może ktoś podpowie jak zamontowac ciezkie lustro w ramie oraz ciężki wieszak...
mamaSzymka
1

dodano: 25 czerwca 2020

Firma Rawak nowy temat Armatura łazienkowa Rawak co sądzicie?
Pani40
1

dodano: 27 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry