Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Za ile można urządzić 50m mieszkanie? nowy temat Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
111

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 5 marca 2016

Remon przedpokoju. nowy temat Witam mam do remontu przedpokój, dlugi wąski. Na ścianie w tej chwili jest...
~Rico
3

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 28 maja 2018

Samozamykacz do drzwi nowy temat Drzwi wejściowe do klimatyzowanego pomieszczenia - zastanawiam się nad...
~anonim
2

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Gruntowny remont mieszkania - kogo polecacie? nowy temat Szukam ekipy/człowieka do wykonania gruntownego remontu mieszkania (40m2...
~Ewelina
3

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 4 listopada 2018

Co na ściany farba czy fototapeta nowy temat Co na ściany fototapeta czy zwykła farba do salonu ?
~miki789
2

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 25 października 2018

Wymiana instalacji elektrycznej nowy temat Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej...
~Sven
7

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 16 stycznia 2018

cena do jakosci nowy temat Czy roznica 2 punktow w energetyczności ekogroszka ma znaczenie? Jakos...
~fran
2

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 13 lipca 2017

Kominy systemowe nowy temat jak w temacie jaką firmę polecacie
~nowy
-

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 23 października 2018

Usunięcie kaloryfera z kuchni nowy temat Witam, Właśnie remontuję mieszkanie i chcę zlikwidować kaloryfer w kuchni....
~Kataryna
16

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 25 lipca 2012

Płytki w salonie Czy ktoś ma? Jak sie to sprawdza w porównaniu do paneli?
~anonim
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 października 2018

Wylewka Chcemy wykonać remont poddasza zaczynając od wykonania wylewki...
~Anula
4

dodano: 9 października 2018

Remont mieszkania Szanowni Forowicze, mam pytanie, szukam sprawnej ekipy remontowej, solidnej i...
~Andrzej
16

dodano: 16 kwietnia 2017

Remont mieszkania Witam, poszukuję ekipy(osoby) sprawnej i solidnej, która wykona remont...
~Lucy
4

dodano: 7 czerwca 2018

przedpokój - kafle czy panele? czeka mnie remont kuchni.... zastanawiam się czy na podłodze w przedpokoju...
~mamma
36

dodano: 17 stycznia 2013

Jaki kolor do mlecznej czekolady Posiadamy w salonie meble w kolorze mlecznej czekolady i chcielibyśmy dobrać...
~bakardo
3

dodano: 23 listopada 2017

Pomoc Witam jezeli ktos by potrzebowal pomocy np · malowanie mieszkania · skręcić /...
~Mateusz
1

dodano: 1 października 2018

zalewanie sąsiadów pomocy Jesteśmy świeżo po remoncie łazienki kafle kabina wc. Od czasu skonczonego...
~anonim
5

dodano: 29 września 2018

wiertarko wkrętarka jaka? Czy jest może jakaś wiertarko wkrętarka, która nie kosztuje dużo a jest godna...
jmk22
18

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2012

Biała łazienka Czy ktoś moze ma białą łazienkę? Jak się sprawdza?
~anonim
1

dodano: 27 sierpnia 2018

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam...
~Agata
90

dodano: 13 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry