Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Osuszanie budynku po zalaniu nowy temat Kochani jak długo trwa osuszanie mieszkania po totalnym zalaniu. I jak...
~Lasmii
2

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 27 listopada 2020

Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? nowy temat Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej...
ewwa
25

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 16 maja 2013

Impregnat cegły Bardzo proszę o komentarz i radę - fachowcy za aimpregmowali cegłę wewnątrz...
~M
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 listopada 2020

Dylatacja w piwnicy. Jak zabezpieczyć przed wodą? Witam forumowiczów, Jestem na etapie wykopów pod piwnicę która będzie...
Kreuss
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 listopada 2020

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam...
~Agata
102

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 13 grudnia 2011

materiały stalowe Drodzy, gdzie najlepiej zaopatrywać się w materiały metalowe stalowe w...
klaudiszka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 października 2020

Kostka brukowa - jaka najlepsza? Kostka brukowa - jaka najlepsza?
~ada
32

dodano: 6 czerwca 2014

Skuteczny preparat na grzyb w łazience. Dwa miesiące temu wprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Jakieś 3tyg...
~anonim
-

dodano: 23 października 2020

Jaki piec gazowy wybrać do kawalerki? Witam, Proszę o radę bo zaraz oszaleję... proszę osoby, które miały podobne...
~Dr. Quinn
23

dodano: 23 września 2012

panele zastanawiam się nad panelami, ale nie wiem czy warto kupować specjalnie od...
~Wiola
1

dodano: 7 października 2020

Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła...
~adaś
25

dodano: 5 stycznia 2017

wiertarko wkrętarka jaka? Czy jest może jakaś wiertarko wkrętarka, która nie kosztuje dużo a jest godna...
jmk22
23

dodano: 26 listopada 2012

Wybór gwoździ do użytku zewnętrznego Szukam jakiś wytrzymałych gwoździ z przeznaczeniem do wykonania altany....
~Elz49
2

dodano: 7 października 2020

wykup mieszkania Dzien dobry, Czy jeszcze istnieje wykup mieszkania komunalnego (Chelm), ? Jak...
~ona
-

dodano: 11 października 2020

Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na...
weronka
34

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Założenie ogrzewania gazowego. Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania...
~krysztalek_o
36

dodano: 22 grudnia 2011

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
130

dodano: 5 marca 2016

Wyciszenie mieszkania Mam bardzo dokuczliwych sąsiadów u góry. Poradźcie proszę czy wygłuszenie...
~Misia
5

dodano: 30 czerwca 2020

Kostka brukowa Witam .szukam kogoś dobrego i solidnego do położenia kostki brukowej zna...
~Marcin
-

dodano: 14 września 2020

podwyższenie wanny na czym stawiać nóżki od wanny aby podwyższyć wysokość.
Pan_Wacek
1

dodano: 8 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry