Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła...
~adaś
22

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 5 stycznia 2017

Remont-stan deweloperski okolo 40m2 Witam! Może podpowie ktoś, ile orientacyjnie trzeba +/- przeznaczyć na...
~Tabasco
9

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 30 listopada 2017

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
125

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 5 marca 2016

chropowate kafelki podłogowe - czym domyc? w mieszkaniu na przedpokoju i w kuchni mam białe chropowate kafelki. często...
Evelajna
36

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 grudnia 2012

~radek
1

dodano: 14 lutego 2020

Godna polecenia Pani do sprzątania Gdyni Mam prośbę, czy ktoś mógłby polecić jakąś zaufaną, uczciwą i pracowitą Panią,...
~Joanna
3

dodano: 8 marca 2017

Wymiana instalacji elektrycznej Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej...
~Sven
9

dodano: 16 stycznia 2018

Meble LOWEN Witam. Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze...
~Lech
4

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 16 maja 2017

Gdzie przechować meble podczas remontu, przeprowadzki Podczas remontu, przeprowadzki przyda się dodatkowe miejsce, gdzie...
~Katarzynaa
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 września 2019

Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na...
weronka
31

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Jaka podłoga do mieszkania? Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę...
~agnes
17

dodano: 28 stycznia 2015

Łazienka płytki A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :)
~kanadka
2

dodano: 27 lutego 2019

Kuchnia z leroy merlin Czy ktoś robił u nich kuchnie na wymiar. Nasza kuchnia jest nie typowa 2.25na...
~anonim
5

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 stycznia 2020

Podłączenie gazu w kamienicy Witam. Chcemy podłączyć gaz w kamienicy. To bardzo stary budynek pary...
~anonim
-

dodano: 21 stycznia 2020

Piec na ekogroszek - jaki wybrać? Szukam dobrego pieca na tanie paliwo, myślę o drzewigroszku ale może...
~witold
12

dodano: 2 lutego 2012

Ile kosztował was remont mieszkania w bloku ??? Ile kosztował was remont mieszkania w bloku ???
~Guzik
6

dodano: 13 lutego 2014

Założenie ogrzewania gazowego. Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania...
~krysztalek_o
34

dodano: 22 grudnia 2011

Domek Holenderski na działce budowlanej Witam. Pytań mam kilka. Chcę kupić domek Holenderski postawić go na...
~Radek
5

dodano: 16 maja 2018

poradźcie mi czym umyć kafelki.... Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe,...
~mika
26

dodano: 25 października 2012

Przeniesienie kuchni do salonu - zmiana funkcji pomieszczenia Witam. Myślimy o przeniesieniu obecnej kuchni w kawalerce do salonu jako...
michalu
5

dodano: 30 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry