Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kostka brukowa - jaka najlepsza? Kostka brukowa - jaka najlepsza?
~ada
20

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 6 czerwca 2014

Budowa kominka i zabezpieczenia ppoż Planuję wkrótce budowę kominka. Zastanawiam się też opcjonalnie nad kozą....
~janek
2

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 26 listopada 2019

Wymiana instalacji elektrycznej w kamienicy Przymierzmy się do wymiany instalacji elektrycznej w kamienicy. Chodzi o...
~anonim
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 25 listopada 2019

plesń na suficie Moja ciotka mieszka na 3 pietrze w Redlowie nad nia jest tylko strych. Jakies...
stokrota15
15

dodano: 30 listopada 2011

Wykładzina na schodach? Jak się sprawdza na betonowych schodach? Proszę o opinie
~**emi
-

dodano: 23 listopada 2019

Płyta indukcyjna w starym bloku Czy ktoś z was ma płytę indukcyjną w bloku ze starej płyty? Z tego co...
~SandraS
33

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2015

ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie...
~Ania
30

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 stycznia 2012

Mały patent na płytki Pochwalę się, a co ! :) Kupiłem płytki podłogowe. Ich wybór był pracą...
~pomysłowy Dobromir :D
25

dodano: 15 listopada 2015

Wymiana instalacji elektrycznej Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej...
~Sven
8

dodano: 16 stycznia 2018

Lazienka Czy ktoś robił łazienkę w woeloformatowych płytach gresowych jakie ceny...
~anonim
3

dodano: 20 października 2019

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają...
~magdalena
9

dodano: 4 stycznia 2017

klamki do drzwi [sklep] - gdzie? Witajcie, Szukam sklepu z szerokim asortymentem klamek i zamków do drzwi....
~GD
9

dodano: 23 czerwca 2016

Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej...
ewwa
23

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 maja 2013

Jakie schody? - co polecacie Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie...
~Hexag
31

dodano: 28 marca 2015

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
122

dodano: 5 marca 2016

wiertarko wkrętarka jaka? Czy jest może jakaś wiertarko wkrętarka, która nie kosztuje dużo a jest godna...
jmk22
21

dodano: 26 listopada 2012

Usunięcie grzejnika Usunęłam grzejnik w aneksie kuchennym. Pani inspektor przed usunięciem była...
~Ewa
2

dodano: 25 września 2019

Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na...
weronka
29

dodano: 5 sierpnia 2011

Poszukiwany fachowiec Szukam kogoś, kto w miarę tanio naprawi usterkę prysznica. Bardzo proszę o...
~Klaudia
1

dodano: 15 września 2019

Usługi budowlane Oferuję usługi budowlane, wykonania projektów wnętrz (wysoki standard) jak i...
~Rafał
-

dodano: 14 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry