Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Z ciemnego koloru na jasny nowy temat Mam w pokoju ciemny fiolet, a chcę przejść do jasnego koloru - nie białego,...
~padko
1

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 22 listopada 2017

Remont biura nowy temat Jestem w trakcie remontu pomieszczeń biurowych. Będą wynajmowane, więc zależy...
~pakota
3

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 13 października 2017

Okap wysuwany z blatu nowy temat Czy ktoś ma w swoim domu okap , który wysuwa sie z blatu ? Proszę o jakies...
~WWW
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 listopada 2017

stolarz do 3 szaf na Chełmie nowy temat Poszukuję sprawdzonego stolarza do wykonania 3 szaf wnękowych na wymiar....
~Ilona
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 18 listopada 2017

Wnętrze w stylu loft nowy temat Jakie dodatki dobrze komponowałyby się z wnętrzem w stylu Loft?
~pokard
0

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 17 listopada 2017

Wiertarko-wkrętarka nowy temat Cześć, szukam niedrogiej wiertarko-wkrętarki do użytku domowego, w ogrodzie i...
~M.
4

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 7 listopada 2017

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę nowy temat Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam...
~Agata
86

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 13 grudnia 2011

Łazienka w stylu retro nowy temat Łazienka w stylu retro jest moim marzeniem od dawna, ale nie wiem jak...
~pokada
3

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 14 września 2017

Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? nowy temat Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na...
weronka
23

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Taras z desek kompozytowych - nowy temat Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
19

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 24 lutego 2016

Impregnaty czy lakierobejce? nowy temat Dla ochrony drewna wiem, że należy stosować impregnaty czy lakierobejce. Czy...
~kanda
1

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 8 listopada 2017

Sypialnia w stylu hampton nowy temat Jakie odcienie farby polecacie do sypialni w stylu Hampton?
~kena
1

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 10 listopada 2017

Remont mieszkania 40m2 nowy temat Witam, wiem że temat wałkowany niejednokrotnie, ale może ktoś chętnie pomoże,...
~Lui
1

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 12 listopada 2017

malowanie tapety-ktoś kiedyś robił? nowy temat Czy któraś z was kiedyś to robiła? chce przemalować tapete ktora strasznie mi...
Emenems
13

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 6 lutego 2013

farby colours z castoramy- ktoś nimi malował? nowy temat kupiłam te farmy, bardzo mi się spodobały kolory i dziś znalazłam na jakimś...
LidiaM
72

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 5 lipca 2011

naprawa wydechu budowa i działanie układu wydechowego Tłumik końcowy Tłumik końcowy...
mechanikwydechu
0

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 4 listopada 2017

Źle położona podłoga? Witam. Poradźcie proszę- wprowadziłam się do nowego mieszkania. Odkąd nad...
~anonim
4

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 31 października 2017

Jaki piec gazowy wybrać do kawalerki? Witam, Proszę o radę bo zaraz oszaleję... proszę osoby, które miały podobne...
~Dr. Quinn
21

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 23 września 2012

malowanie szafek Chciałbym pomalować drewniane małe szafki w domu, ale jednocześnie zaznaczam,...
~kista
1

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 31 października 2017

Ciemny i intensywny kolor Chcę zastosować jakiś ciemny i intensywny kolor. Jak to zrobić i gdzie, żeby...
~kotero
1

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 26 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry