Widok

spowiedź Gdansk-Dominikanie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich:)
chciałbym zapytać, czy ktoś mógłby polecić dobre miejsce na spowiedź przedslubna? czytałem dobre opinie o Dominikanach w św.Mikolaju, może ktoś kojarzy i mógłby polecić konkretnego brata? pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

w głowę się puknij z takim pytaniem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

musiałeś "zablysnac"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spowiedz przed ślubna wrzeszcz parafia najświętszego serca jezusowego......szybko i sprawnie jesli o to chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jaki ksiądz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętaj się wyspowiadać z tego pytania na tym forum. To pytanie zalatuje mi pod grzech ciężki (sondowanie "dobrego miejsca" na spowiedź). Inaczej spowiedź będzie nie ważna jak i cały Twój ślub.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre miejsce, to nie dla każdego "szybko i po łebkach", kolejna próba przebłysku nie udana, 2-0 dla mnie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdybyś chodził do kościoła przez całe życie wiedziałabyś, gdzie nie spowiadają "po łebkach". Ale tak to jest jak nawróciłeś się na czas nauk i "karteczek" przedślubnych :-) No i zaorałem grzesznika.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jaki to grzech?
"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ksiądz podczas spowiedzi wyjaśni Ci jaki to grzech. No chyba, że będziesz dalej "sondować" i szukać głuchego księdza ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry