Widok

syrop clemastinum hasco...?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
moja prawie 7 miesięczna córeczka ma katar zalegający w nosku, ale uaktywnia sie tylko jak ciągnie cyca, albo pije coś ciepłego,albo jak jest jej za ciepło

przez weeekend(do dziś) zwilżałam jej nosek wodą morską i odciągałam to fridą - nie jest tego dużo ale słyszę jak mała - przynajmniej mi sie tak wydaje wciąga to do siebie.

w poniedziałek była u lekarza i przepisał mi ww syrop, powiedział że mam się nie przejmować i po tym syropie powinno to zniknąć, ale nie znika, boję sie żeby to nie przerodziło się w coś gorszego...

dziewczyny czy wasze dzieci brały kiedyś taki syrop- czy działał?
a może otrzymałyście od lekarza inny syropek na zalegający katarek w nosku?

bo ten nie pomaga ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka też ostatnio miała katarek i pomógł nam ten syrop, plus wapno, woda morska frida i otrivin.
http://vaila.pl/
http://odbiorybudowlane.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
syrp jest supe-zawsze skutecznie pomaga mojemu maluszkowi ale dodatkowo tak jak Majka pisze woda morska frida i ciągłe czyszczenie noska żeby nigdzie nie zalegało i nie schodziło do oskrzeli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas podobnie. Też podziałał syrop+woda morska+frida i witaminki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a jak podawałyście ten syrop- moja mała niechce go łykać ...

chodzi mi o to czy przed jedzeniem czy po , czy tą łyżeczką czy są może jakieś inne metody...

nie wiem jak jej to podać żeby nie było histerii jak do tej pory :-(

ile dni go podawałyście?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podawałam strzykawką od syropku Panadol :) bardzo powolutku, mieliśmy dawkę 1,5 ml- a podanie tego Tosi zajmowało mi kilka minut. Czasami dodawałam odrobinkę mleka z cycka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem ze wątek z bardzo dawna ale mam pytanie czy używałyście może ten syrop na atopowe zapalenie skóry.my zawsze dawaliśmy Fenistil jak się pojawiały krostki ale alergolog powiedział ze juz jest za słaby dla 15 -miesiecznego dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie dawkowanie dla 8 latka

Pediatra nie napisała a młody ma chrypkę.
W ulotce dzieci 0d 6-12 lat 5- 10 ml na 2 x dobe.
Syn wazy 33 kg dalam na noc 5 ml ale nie wiem czy to nie za mało?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nam przepisala pediatra ten syrop jak mlody ciagle chorowal, mial ciagly katar, zapalenie ucha ( w konsekwencji wyciecie migdalka), ale laryngolog stanowczo nam odradzil ten syrop , bo ma dzialanie otepiajace..w naszym przypadku rzeczywiscie mlody byl jakby przygaszony i po odstawieniu po 2 dniach nie to samo dziecko. Nam kazali odstawic i juz nigdy go nie podam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Clemastin ma działanie uspokajajace i otumania niestety ale jest skuteczny w 100%. Podawałam jedynie na noc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko chodzi po podaniu syropu Clemastin jak naćpane, dlatego ja go nie podaję chociaż wiem że jest skuteczny
to lek przeciwhistaminowy I generacji na alergię, ja podaję nowocześniejsze leki tego samego typu, np. Aerius - są droższe ale mają mniej skutków ubocznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też mieliśmy podawać tylko na noc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry