Widok

szukam chłopa który zabierze mnie na ryby

Społeczność Temat dostępny też na forum:
szukam chłopa który zabierze mnie na ryby
jak w tytule oraz ze swojej strony mogę zapewnić, że owych zwierząt płoszyć nie będę oraz innych a i sama sobie mogę robaka na haczyk wetkać i wędkę zarzucić...............brakuje mi towarzystwa, które zajmuje się wędkarstwem a i gdyby do tego chciało również na rowerze pojeździć to pełnia szczęścia ;) ;) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

he! moze ja cie zabiore:-)

Fajne ogloszenie, jestem pewny ze nie bylo i juz nie bedzie podobnego. Bardzo chetnie bym cie zabral na przejazczke ,czy tez powetkowac, podobnie jak ty lubie obie formy relaksu:-) i podobnie jak ty nie mam z kim sie wybrac :-( Jednak to nie jest jedyna moja przeszkoda, w osiagnieciu celu. Heh! Nie posiadam ani wetki ani roweru. Jesli cos da sie z tym zrobic to napewno nie raz bysmy powetkowali:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może słownik ortograficzny na dobry początek?

Zniechęcisz tylko dziewczynę taką pisownią. Naprawdę, na wiele kobiet taka ilość błędów działa odstraszająco.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
ani słownika nie posiadasz!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sorka!

Z gory sory za byki w tekscie!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyna dla mojego syna ;-)
Szkoda tylko,że jest jeszcze małoletni.

Pozdrawiam amatorkę wędkarstwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

he!

Moze ktos zdradzi gdzie mozna sie wybrac na rybki. chodzi o miejsce gdzie nie trzeba posiadac pozwolenia itp. W miare mozliwosci najblizej centrum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak miło ;)

że parę osób nie przebiegło beznamiętnie wzrokiem po literach i napisało kilka słów od siebie ;)
Dziękuję Kate za uznanie ale jestem kobieciną w średnim wieku i również mam syna małoletniego ;) więc wiem w czym szum ;)
pytanie do Piotrka: a potrafisz wędkować? czy powoduje Tobą ogólna chęć poperegrynowania gdzie bądź i pieszo?
oraz
na Kaszubach są jeziora dzierżawione, nie wymagające pozwoleń, za wędkowanie płaci się około 15 zł za dzień na dwie wędki, o takich akwenach w pobliżu Śródmieścia nic mi nie wiadomo ;) ;) ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia a ja chętnie zabiorę Cię na rybki. Tak dawno nie byłem że już zapomniałem że może być fajnie. :)

Daj znać jak jeszcze masz ochotę.

PS. Sprzęt mam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ochota jeszcze mi nie przeszła

i jest nadal aktualna ;)
dalszą część korespondencji proponuję prowadzić pod adresem przeze mnie podanym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W twkim razie, prosze o mail.

pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

adres

monik.pawlak@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia napisz,to moje gg 6968778
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesteś

pewien, że to ten numer?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:-)))

Yyy. Tak potrafie i bardzo lubie wetkowac. Nie posiadan sprzetu bo jestem w Gdansku gosicinnie co jakis czas i czesto nie mam zajecia wolnych chwilach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wędkowanie

Normalnie nie odpisuję na ogłoszenia (szukałem ceny wyprawy na ryby do Skandynawi), ale Twoje ogłoszenie mnie zaskoczyło i zaciekawiło, dlatego postanowiłem merytorycznie podzielić się aktualna wiedzą o tym co można obecnie złapać.
Obecnie bierze belona, będzie przy brzegu jeszcze kilka dni, łapie się ją na spining na plaży w Jastrzębiej lub w Rozewiu (osobiście polecam Jastrzębią Górę koło remizy - łatwiejszy dostęp do morza - ryba niezbyt smaczna ale frajda z łowieniem. Kończy się łapanie dużej płoci na Żarnowcu, za to od 1 maja zaczęła się zabawa ze szczupakami, w tym roku biorą niewielkie takie około 1 do 1,5 kg. Nadal biorą duże karasie w porcie w Pucku. Można pobawić sie nad rzekami z pstrągami ale jeżeli chodzi o wymiarowe pstrągi to problem.
Z chęcią bym Cię zaprosił, niestety przez jakiś czas pozostają mi tylko telefony od kolegów i ich relacje co się dzieje nad wodami (praca i inne zaiteresowania uniemożliwiają mi na razie tą przyjemnośc), to jedna sprawa, druga to nie wiem czy Ci nie przeszkadzałoby że jestem żonaty i starszy od Ciebie o 6 lat :), jeżeli szukasz kumpla na ryby, lub znajomych mieszkających niedaleko jezior w otoczeniu lasu to zapraszam. Mamy dużą łódź może uda sie latem wyrwać na jezioro na okonie lub szczupaki. Prowadzimy dom otwarty wiele osób nas odwiedza niestety nie zawsze mamy czas dla gości ale to naszym przyjaciołom nie przewszkadza jakoś sobie radzą (nie prowadzimy kwater do wynajęcia, po prostu jak kogoś polubimy to przyjeżdża) Fajne hobby, Tak trzymaj ;) ;) ;)
Pozdrawiam Adam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem chetny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spóźniłeś się jakieś cztery lata.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podaj nu telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jade do norwegii w czerwcu,jak masz ochote to jedz zemna. Tufjord
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez tam bede w czerwcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JAKIM CUDEM oni znajdują wątki sprzed 5 lat?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry