Widok

weterynarz

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Witam. Poszukuje dobrego weterynarza w Baninie. Czy może ktoś polecic.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ten koło piekarni to zły ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolo ktorej piekarni? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tyłu za Tiramisu. Bardzo dobry wet.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po ostatniej wizycie niestety muszę powiedzieć,że jestem niemiło zaskoczona w ciagu ostatnich 6-9 miesiecy ceny pani weterynatz podniosła o ponad 100 procent . Za tabletki na odrobaczenie kota płaciłam ok 11 zł a teraz ta sama tabletka kosztuje 25, w gdańsku w zeszłym tygodniu za tą samą tabletkę zapłaciłam 16 zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ma Pani, zatem wybór... a to, że lekarstwo podrożało nie stanowi o jakości usług. Uważam panią weterynarz za niezwykle kompetentna i zaangażowaną osobę. Kupuję tam również leki i za każdym razem jestem zaskoczona ich niską ceną.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
To prawda. Ceny bardzo poszły w górę, choć Pani Aleksandra jest fajnym weterynarzem. Gdzieś słyszałam, że koszt wynajmu pomieszczeń w Baninie jest wariacki. Pewnie dlatego, że nie ma ich wiele...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Osowa AWET + na ul. Cerery boczna od Barniewickiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam w Osowie na Międzygwiezdnej, dobrzy lekarze i bardzo dobrze wyposażony gabinet, na miejscu od ręki można zrobić badania krwi, USG. Uratowano tam moją kotkę, i poprawiono diagnozę dla psa z gabinetu w Baninie. Z całą pewnością mają olbrzymie doświadczenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy ul. Różanej Wetmedyk
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponoć tak,na Rozanej,tyle tylko że bez oświetlenia,żeby każdy widzial gdzie to jest klientów tam nie będzie;/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry