Widok

zdecydowanie nie polecam...

Kończyłam już inne kierunki na innych uczelniach więc mogę chyba uznać, ze mam porównanie. Poziom nauczania pozostawia wiele do życzenia - pracuję w zawodzie zgodnym z kierunkiem i mogę powiedzieć, że z tej uczelni nie wychodzi się z umiejętnościami do pracy, ani nawet wiedzą. Spora częśc kadry jest wiekowa i zaliczanie przedmiotów polega raczej na obchodzeniu ich dziwactw niż na prezentowaniu wiedzy. Panie w dziekanacie słabo doinformowane i mało uczynne często mieszają się "w zeznaniach" i twierdzą, że nic nie mogą zrobić i na nic nie mają wpływu - bardzo wygodna postawa żeby robić nic:) Może i szkoła została wyremontowana ale w większości sal śmierdzi jakąś chemią (jaby gumą czy czymś takim) że aż się słabo robi. Ponadto sale zawsze są za małe na egzaminy (czyli jak przyjdzie komplet studentów) nie ma czym oddychać i albo siedzi się przy oknie przy temperaturze 0 stopni, albo się mdleje z braku tlenu. Nie wspominając już o prezentacji usług Kredyt Banku dla której odwołano zajęcia, których nigdy nie odrobiliśmy... mogłabym tak jeszcze długo. Podsumowując - nie polecam ani trochę!
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: -
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
rowniez nie polecam !
kadra beznadziejna ! nie wiem skad oni wzieli wykladowcow na wydziale prawa i administracji m.in pana z postepowania cywilnego jak i mlodą pania z prawa pracy !
wykladowcy wprowadzaja w blad biednych studentow, co innego mowia na wykladach a co innego jest na egzaminie!
odradzam wszystkim !
wybierzcie inna uczelnie !
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
To chyba w innym równoległym świecie. :) Szkoła jest zadbana, a ty chyba nigdy tam nie byłaś.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się z sd, szkoły się Tobie pomyliły, pewnie liczyłaś na łatwe egzaminy na piękną buzie i ładne oczy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry