Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tadeusz - ocena Wrażeń niestety nie mam żadnych związanych z tą uczelnią.
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Aga - opinia Ukończyłam w tym roku I stopień i nie wyobrażam sobie kontynuować magisterki...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Adam - opinia WSAiB Uczelnia bardzo fajna i przyjazna studentom, polecam:)
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Polecam tą uczelnie. Wysoki poziom, rewelacyjna kadra
~Sylwia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2022

Michał - opinia Uważam, że WSAiB jest najlepszą uczelnią w regionie. Zaczynam teraz III rok i...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Polecam tę uczelnię!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Każdy ma niezbywalne prawo do krytyki i wyboru uczelni. Jesteś geniuszem -...
~Jaolan - student
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2018

Bezpieczeństwo wewnętrzne - czy warto? wątek zamknięty Cześć :) Zastanawiam się nad wyborem studiów dla siebie. Ciągle myślę nad...
~xoox
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Administracja - II stopnia, zaoczne, 2014 - wątek zamknięty Hej, tak się zastanawiam czy jest ktoś kto zaczął naukę na Administracji II...
~Kinga
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2014

nie polecam prawa na WSAiB wątek zamknięty Prowadzenie przedmiotów tragiczne. Uboga siatka programowa. Co drugi...
~były student WSAiB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Świetna uczelnia i kadra, polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, świetna uczelnia w bardzo dogodnym miejscu. Panie w...
~Kam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Studia menadżerskie po angielsku WSAiB wątek zamknięty Jak z poziomem studiów jeśli chodzi o ten kierunek? Czy dobrze przygotowują...
~maciek093
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Specjalizacje tragiczne wątek zamknięty Uczelnia sympatyczna i kameralna,wykładowcy i Panie w dziekanacie bardzo...
~Janek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Rozpoczęcie roku wątek zamknięty Czy idzie ktoś na bezpieczeństwo wewnętrzne? Kiedy jest inauguracja,...
~student
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Logistyka - jak oceniacie?? wątek zamknięty warto zapisac sie do tej szkoly?
~ddd
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Moja ocena wątek zamknięty Uczelnia super. Poziom bardzo wysoki(administracja). Wykładowcy z sercem i...
~Henia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Dziękujemy WSAiB wątek zamknięty Prof. Bojanowski, dr Kolarz, dr Nakielska, dr Kierończyk, mgr Turski -...
~Siostry
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Uczelnia na miarę XXI w wątek zamknięty Studia magisterskie, pod okiem Anii Dziubanii, opiekuna roku, przebiegły w...
~Michał Wysocki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Akademik wątek zamknięty Czy WSAIB w Gdyni posiada akademik? Jeśli tak to czy jest darmowy?
~pats
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Super szkoła !!! wątek zamknięty Prawo II stopnia NS
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

niestety nie wątek zamknięty Niestety coraz bardziej, z zjadu na zjazd jestem rozczarowana ta uczelnią. Co...
~angelina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
238

postów

90

wątków

do góry