Widok

Bezpieczeństwo wewnętrzne - czy warto?

Cześć :) Zastanawiam się nad wyborem studiów dla siebie. Ciągle myślę nad wyborem bezpieczeństwa wewnętrznego a dokładnie kryminologia i kryminalistyka bądź detektywistyka i ochrona osób mienia na WSAiB w Gdyni. Czy ktoś z was studiuje taki kierunek i może podzielić się opinią na ten temat. byłabym wdzięczna za wszelkie informacje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wprawdzie studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne - aczkolwiek na innej specjalizacji (służby specjalne i policyjne), ale mam sporo kolegów, którzy studiują kryminalistykę na Wsaib i wypowiadają się bardzo pozytywnie zarówno o samych zajęciach jak i o wykładowcach.
Specjalizacje wybiera się dopiero na drugim roku, więc miałabyś mnóstwo czasu, aby zdecydować w jakim kierunku chcesz iść.
Jeżeli masz jakieś pytania - wal, chętnie pomogę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Too może powiesz mi jak wygląda jeden z pierwszych dni studenta? ;d
jak wyglądają zaliczenia, wykłady czy ćwiczenia? zapewne na każdym kierunku troszkę się to różni. Obiło mi się o uszy, że jest dużo prac pisemnych- to prawda? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dobrze, że tu ktoś napisał na ten temat. wybieram się tam na studia. ps. odezwij się jeżeli też tam idziesz :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez sie wybieram na ten sam kierunek co wy :) juz nie moge sie doczekac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez się wybieram.Proponuje zrobić grupę na fejsie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry pomysł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.facebook.com/groups/797611727021845/ Zapraszam do grupy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto. Ja studiuję na WSB i jestem zadowolona. Świetne podejście wykładowców, dużo wnoszą zajęcia.
Jest nawet oferta na stronie http://www.wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/sluzby-specjalne-i-policyjne
Świetna opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry