Widok

!!!

SKANDAL! Byliśmy tam kilku osobową grupą. Za wejście na parkiet jest 10zł Natomiast bramkarze na żywca okradali ludzi i kasowali 20zł. Poszedłem z kolega na parkiet i zapłaciłem 20zł za wejście i kolega to samo 20zł
10min później dwóch innych kolegów z naszej grupy zapłaciło tylko 10zł
Kolega który zapłacił 20zł zbulwersował się i poszedł do bramkarza pytając ile kosztuje wejście. Bramkarz odpowiedział że wejście jest po 10zł - kolega do niego – to dlaczego płaciłem 20zł a on powiedział że się pomylił. Kolega powiedział ze ma zawołać menadżera i ze chce wyjaśnień. Bramkarz wyciągnął 10zl i oddał mu kasę. ZŁODZIEJSTWO!!! Ja zgłoszę to do gazety a jak się uda do TV.
Bo to jest jawna kradzież i trzeba z udziałem funkcjonariuszy policji złapać złodziei na gorącym uczynku!!!
Wydaje mi się ze właściciele klubu nic nie zrobią bo maja klientów gdzieś. Ale tak nie może być ze ludzie są okradani a właściciel liczy kasę po udanej imprezie na której jego pracownicy żywcem okradają bawiących się tam ludzi!
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w podobnej sytuacji, w barze wydano mi tylko do 100zł i a ja dałam 200zł!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylem dokladnie w tej samej sytuacji!!! od moich kolezanek wzieli 10zl a ode mnie 20zl!!!! chamstwo. Chetnie razem z toba naglosnie ta sprawe!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzcie Z nimi mostro bo to oszusci i buraki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry