Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniale zorganizowane przyjęcie rodzinne ! Polecam wątek zamknięty Ta opinia to dla tych którzy nie wiedzą o wspaniałej gastronomii w tym...
~Lucyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Pogratulować kierownika wątek zamknięty Wieczorne piwo ze znajomymi nie udało się dzięki panu kierownikowi (tak się...
~SM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Tragiczna obsługa wątek zamknięty Miłe miejsce z wyglądu, menu ciekawe, bogaty wybór trunków jednak.......
~Emi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Impreza integracyjna wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla właścicieli i pracowników za zorganizowanie imprezy...
~Yankees
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Najgorsza obsluga w Gdansku wątek zamknięty Weekendowy wypad do Trojmiasta - swietne miejsce w ktorym nie mozna sie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Impreza okolicznosciowa wątek zamknięty Kilka razy korzystałam i jedzenie było smaczne. Ale kiedy zdecydowałam sie...
~Ann
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Bardzo dobra restauracja wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie w restauracji oraz miła obsługa. Jadłospis jest bardzo...
~euro[politan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Pyszne jedzenie, wyśmienite piwo! Polecam! wątek zamknięty Kilka dni temu wybralam się z moim ukochanym do tejże restauracji. Jedzenie...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Ocena Browaru Trójmiejskiego Lubrow wątek zamknięty Byłam tam niedawno ze swoim partnerem i jestem mile zaskoczona. Pyszne...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Polecam to miejsce każdemu kto ceni jakość! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce na odpoczynek i relax. Polecam wszystkim którzy cenią sobie...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Takiego miejsca brakowało w Gdańsku wątek zamknięty Miałam okazję zawitać do tego lokalu kilka dni temu. Koleżanka z pracy bardzo...
~Ania Gdynia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Pierwsza klasa wątek zamknięty Potrawy na poziomie kilkugwiazdkowych restauracji. Przystępne ceny i miła...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Świetna obsługa ! wątek zamknięty Szczerze polecam tą restaurację! Miła obsługa, przystępne ceny, smaczne...
~seba9475
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Godne polecenia. wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta po zmianie wystroju i po przeczytaniu recenzji na temat...
~Nowy stały klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim przyszłym gościom "Browar Trójmiejski Lubrow". Miejsce...
~Kasia K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre. Wystrój bardzo mi się podobał,obsługa również bardzo...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Jak Gdańsk to tylko tu wątek zamknięty Miałam okazje kilka razy być i powiem szczerze, że polecam każdemu. Jedzenie...
~Ola Banasik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre, sam zamówiłem rybę która była bardzo smaczna, czas...
~Oskar M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

jedzenie i obsługa wątek zamknięty Restauracja z bardzo miłym klimatem, z menu jest co wybierać a jedzenie...
~AmaWla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Najgorszy Sylwester w życiu wątek zamknięty Początek imprezy 20.30 zupa czyli pierwszy posiłek nasz stolik dostał kolo...
~Gość
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
337

postów

230

wątków

do góry