Widok

...!

W gorszym miejscu z gorszą obsługą w życiu nie byłam!
Nie wiem jakim cudem to jeszcze nie zbankrutowało.

Gdy zadzwoniłam zarezerwować stolik, Pani obrażonym głosem stwierdziła że oni już mają rezerwacje na to popołudnie ii że najwyżej będziemy musieli dłużej czekac na obsługę bo oni są tylko we dwoje, co przyjęłam ze zdziwnieniem, ale z drugiej str pomyślałam, że jeśli o godz 18 w środku tyg jest taki ruch to rzeczywiście musi byc super miejsce. Jakie wiec było moje zdziwienie gdy weszliśmy do "restauracji" w której siedziały 2 osoby!! I około pół godz po nas przyszły kolejne 2!!


Obsługa, zarówno męzczyzna jak kobieta bardzo niesmpatyczni, wręcz opryskliwi! Długo czekaliśmy, żeby ktoś nas w ogóle obsłużył, nie wspominając juz o czasie oczekiwania na jedzenie, które okazało się delikatnie mówiąc mało smaczne, a mięso niekoniecznie super świeże.

P.S. Podczas gdy czekalismy na jedzenie z kuchni wybiegł sobie piesek, pobiegał po sali i wrócił so kuchni - co chyba świadczy o tym jak przestrzegane są tam zasady BHP!

Najgorszego wroga bym tam zjeść nie wysłała!
Moja ocena
Pireus kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie my tam mieliśmy chrzest TOTALNA PORAŻKA!!! Wszystko było dokładnie nie tak jak zamówiliśmy i jeszcze foch ze cokolwiek coś ktoś chce!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry