Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie zgadzam sie z tymi zlymi opiniami.....dlaczego tak??? wątek zamknięty Zawsze kiedy odwidzaja mnie znajomi z poludnia zapraszam ich na obiad lub tez...
~Malgorzata
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Kupon z grupona wątek zamknięty Wcale mnie nie dziwia opinie hrabiny!!!! Skorzystałam z ciekawej oferty jaka...
~gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

masakra wątek zamknięty 30.12.2010 udałem się wykorzystać kupon z Groupona. Wymagana była rezerwacja...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

ZDECYDOWANIE ODRADZAM wątek zamknięty Od dawna chciałam już dodać komentarz po mojej wizycie w Pireusie. Dziś...
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Dno! wątek zamknięty Na Grouponie kupiłam kupon dla swoich rodziców. Zadzwonili, zarezerwowali...
~Córka niezadowolonych niedoszłyc
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 grudnia 2010

Kompletne DNO, DNO i jeszcze raz DNO !!!! Jakich mało !!! wątek zamknięty Dołączam kolejną negatywną opinię na temat tego lokalu. Byłem w nim z...
~Jacek - w...y nieziemsko klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

k - opinia wątek zamknięty Po przeczytaniu obecnych tutaj komentarzy, każde z nas szło tam z duszą na...
~k
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Bardzo smaczne greckie jedzenie. wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy z żoną z tej restauracji, jesteśmy bardzo zadowoleni i...
~Adrian i Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Odradzam wątek zamknięty Obsługa fatalna, chamska i nieprofesjonalna. My zostaliśmy potraktowani...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

...! wątek zamknięty W gorszym miejscu z gorszą obsługą w życiu nie byłam! Nie wiem jakim cudem...
~Ania
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

NIE POLECAM! wątek zamknięty obsługa FATALNA. Szczególnie kobieta farbowana blondynka po 50stce....
~NeverAgain
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty 1) Nie jest to restauracja tylko bistro, wystrój z czasów socjalizmu, stoły i...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

dobre jedzonko wątek zamknięty kupilem bon na citydeal, bylem bardzo ciekaw tej knajpeczki.Jedzonko okazalo...
~gdynianin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Obsługa ...! wątek zamknięty sporo tu już napisano na temat obsługi w tym lokalu... Można tylko dołączyć...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Najprawdopodobniej najgorsza knajpa w mieście. wątek zamknięty Wchodzimy do baru (wygląda raczej jak jakaś pokomunistyczna dyskoteka) i na...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Beznadziejna obsługa, przeciętne jedzenie wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi w tym lokalu. Jedzenie na 100% odgrzewane (nasze dania...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

Restauracja to to nie jest tylko bar wolnej obsługi wątek zamknięty Kupiłam bon na stronie www.citydeal.pl na początku byłam ogromnie zadowolona,...
~Elizka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

porażka totalna :( wątek zamknięty w ocenie daję 1, bo nie można dać mniej ... Uzasadnienie: 1. w lokalu...
~Rafi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Jedzenie nawet ok, wystrój znośny, choć widać, że bez gustu zostało to...
~Maciej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

Wszystko OK POLECAM wątek zamknięty Super jedzenie, miła obsługa.
~waaski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

41

wątków

do góry