Widok

...

ta firma naciaga swoich klientów. zmieniają ceny, zmieniają regulamin nie informujac klientów. podobno w styczniu wrzucali zmiany regulaminu z fakturami (tak jak dolaczaja ulotki reklamowe inne firmy). czytałam w necie, że byli szczesliwcy, ktorzy owe informacje o zmianie regulaminu otrzymali. ja niestety nie. w kweitniu poszlam rozwiazac umowe z miesiecznym okresem wypowiedzenia (tak jak bylo wczesniej ustalone), a pani mi na to , ze nie ma juz miesiecznego terminu tylko jest trzymiesieczny, bo sie regulamin zmienił, na pewno mi go wrzucono do skrzynki..niestety nic nie było prócz faktury. wyslalam pismo z kserokopia wypowiedzenia umowy, z data, pokwitowaniem przyjecia, faktury, potwierdzenia zapłaty. sprzedali moj dlug firmie ecs, w ktorej korespondencji jest napisane, ze mam zaplacic jeszcze za lipiec i sierpien. Pytamn gdzie KC? gdzie mozliwosc zapoznania sie z doreczonym pismem i gdzie dowod jego doręczenia? robia co chca a zastraszeni ludzie im ulegają. inna sprawa jest ich osiedlowa monopolistyczna dzialaność... tez nie fair.
Dobra firma, ktora wie, że oferuje dobre usługi nie musi posuwac sie do tego typu praktyk.. a tacy..niestety. Pozdrawiam Forumowiczów.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zobacz jak jest w innych firmach ,polecam zwłaszcza 'netie' są bardzo profesjonalni w ozukiwaniu klientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry