Widok

...

Estetyczne wnetrza zachecaja i obiecuja fachowosc. Jednak faktyczne ceny maja sie nijak do tych z cennika i sprowadzaja na ziemie. Wstepna wizyta miala kosztowac 70zl a kosztowala 210zl. Usuwanie zeba mialo byc 250zl a kosztowalo 600zl, lacznie z tajemnicza pozycja ‘zabieg chirurgiczny’ za 400zl i licznymi pozycjami pod haslem ‘material’. Choc wizyta z nadzieja ratowania zeba skonczyla sie jego usunieciem, jako nie-dentysta nie potrafie ocenic czy bylo to jedyne rozwiazanie. Na pewno jednak nie wroce do tej kliniki gdyz mialem ciagle wrazenie bycia naciaganym na liczne dodatkowe uslugi (a w zwiazku z tym niemale i czesto ukryte koszty) i straszony zimnym tonem ze w przeciwnym razie zeby mi wypadna. Moze i to prawda, ale mozna te rzeczy mowic i robic inaczej, tak zeby czlowiek mogl wierzyc ze lekarze sa tam przede wszystkim po to aby mi pomoc, a nie jak najszybciej sie dorobic. W MedOral nie mialem takiego komfortu.
Moja ocena
MED-ORAL kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 3
 
jakość usług: 4
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
zgadzam sie z "Marcinem"klinika piękna,przyciąga ekskluzywnościa,ale nic poza tym.Przez kilka lat bylam pacjętka z róznym skutkiem,ale ostatnio przeszli chyba samych siebie.Musialam zapłacic 25 zł za to ze przez 20 sek przejrzała mi dentystka zęby.Mialam zlamany ząb i dowiedzialam sie ze nie mozna mojego zeba uratowac ,trzeba wyrwac.Więc szybko poszlam do innej kliniki i ząb "cudem" został uratowany.Jestem bardzo szczesliwa że nie pozwoliłam usunac zęba za co bym pewnie zapłaciła w Oral med 300 zł.Ten ząb byl wczesniej zreszta leczony w tej klinice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry