MED-ORAL

Ortodonci Stomatolodzy Protetycy

Rumia, Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 29A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika - ocena Wspaniała klinika z załogą profesjonalistów. Trafiłam do Dr Wasiluka po...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Zbigniew Zabczyk - opinia Mialem przyjemnosc korzystac z uslug kliniki med oral w Rumi. Na stale...
~Zbigniew Zabczyk
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2023

Danuta G, - opinia Dwa razy Pani Dr Janda usuwała mi zęby.Ostanio wyrwałam ósemkę,Zabieg...
~Danuta G,
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

jola błaś wdzięczna pacjentka - opinia wątek zamknięty dzień dobry. wszyscy klienci, pacjenci którzy wymagają i szukają pomocy...
~jola błaś wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

Nadzieja wątek zamknięty Z uslug stomatologów korzystam od dawna ale dopiero teraz mogę powiedziec ze...
~maria nowak
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

profesjonalna klinika wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość obsługi, profesjonalni specjaliści, bardzo miłe i...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

100% zadowolenia wątek zamknięty Z usług "Medoralu" korzystam od lat i zawsze jestem bardzo zadowolona....
~Nadia Lisicka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Kobra wątek zamknięty Mieszkam w Gdańsku, ale właśnie w Med-Oralu leczę zęby od wielu lat....
~Joanna Kolarz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

wyzwanie wątek zamknięty Goraco polecam ta klinike, wlasnie zakonczylam leczenie, a bylo najbardziej...
~Ania
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Nigdy więcej wątek zamknięty Byłem tam na chirurgicznym usunięciu zęba. Była to moja druga wizyta w tym...
~Pacjent
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2012

Profesjonalizm w kazdym calu wątek zamknięty Jestem zdziwiona ponizsza opnia, moje doswiadczenie z ta klinika jest...
~Magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

... wątek zamknięty Estetyczne wnetrza zachecaja i obiecuja fachowosc. Jednak faktyczne ceny maja...
~Marcin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

jest bardzo róznie wątek zamknięty Właścicielka - dr Janda ma duże doświadczenie w chirurgii i podejmie się...
~MLK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

polecam wątek zamknięty Korzystam z usług kliniki od 3 lat, nie zdarzyła mi się żadna negatywna...
~sonia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

skrytykowany dr P wątek zamknięty Jestem zdziwiona negatywną oceną chirurga szczękowego dr P.Miałam trudną...
~Maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

świetna obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej opieki i usługi protetycznej.Pani...
~Maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Chimeryczny dr P. wątek zamknięty Stanowczo nie polecam tego \"lekarza\". Nie potrafi pomóc pacjentowi.Jeżeli...
~pacjentka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

leczenie wątek zamknięty dziwne,ale wyleciały mi wszystkie plomby,a nawet 1 ROK nie minął
~klaudia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Nareszcie coś wątek zamknięty Teraz nie boję się STRASZNEJ pani dentystki!!! Moje dziecko chodzi tam z...
~Ewcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

monia - opinia wątek zamknięty Leczenie przy minimalnym bólu (nawet przy usuwaniu zęba), szybkie i...
~monia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

21

wątków

do góry