Widok

wyzwanie

Goraco polecam ta klinike, wlasnie zakonczylam leczenie, a bylo najbardziej skomplikowane z mozliwych i kilku specjalistow nie podjelo sie leczenia. Podjela sie dr Janda ze swoim zespolem specjalistow. Wszeczepienie implantow w calej szczece i jednoczesne obciazenie ich bylo wykonane bardzo profesjonalnie( przespalam zabieg i wieczorem wyszlam z zabkami przykreconymi do implantow)jestem wdzieczna za opieke rowniez w czasie rekonwalescencji po zabiegu, bardzo profesjonalnie i zyczliwie.kontrole weryfikujace postep gojenia sprawily ze czulam sie bezpiecznie i spokojnie. Ostateczne protetyczne uzupelnienie jest przepiekne, dr Wasiluk z zespolem stworzyl najpiekniejsze zeby, wygladaja naturalnnie i sa spelnieniem marzen.a przeciez wlasnie po to korzystamy z klinik o tak wysokim standardzie leczenia.podziwiam cierpliwosc lekarzy, personelu...gdyz nie nalezalam do pacjentow latwych.podziekowania sle rowniez do Pan z recepcji, ktore pomagaly kontaktowac sie w roznych sytuacjach losowych z Lekarzami.Podsumowujac- jesli szukacie profesjonalnej opieki,ludzi z wysoka kultura, lekarzy ktorzy odbiegaja od standardow a pacjent jest najwazniejsza jednostka i szukaja nowych rozwiazan i je
Moja ocena
MED-ORAL kategoria: Protetycy
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miłe słowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UNIKAĆ

Nie polecam.
Rozpacz.
Zastaw mieszkanie, a oni zaglądną do buzi. Siedząc na fotelu z obrzękniętą twarzą, ze zniczuloną szczęką, dowiesz się, że zabieg może kosztować od 20-50 tysięcy.
Brawo ! ! !
Tak można oskubać tych, którzy przyszli z pieniędzmi w podtfelu.
A do tego dostaniesz pseudo umowę, że zgadzasz się na leczenie bez względu na to, ile wystawią ci paragon.
To jest WIELKI BIZNES, a nie klinika.
NIE POLECAM
NIE POLECAM
NIE POLECAM
NIE POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również NIE POLECAM !!!! kliniki Med Oral w Rumi. Zabiegi kosztowne, nieprofesjonalne. Po dwóch latach wypadł mi implant, który kosztował : 7700,- (tj. 2000,- wzmocnienie kości szczęki, 2500,- implant, 3200 korona). Zaproponowano mi nowy implant pod warunkiem, że producent uwzględni reklamację . Za koronę i robociznę miałam zapłacić ponownie. Jeśli ktoś zdecyduje się na tą klinikę niech wszystko uzgadnia na papierze tzn: jakie implanty z czego korona. Ja zapłaciłam o wiele za dużo za jakość, którą otrzymałam. Dodam jeszcze, że podczas zabiegu kilka razy byłam znieczulana. Dzisiaj wiem, że są kliniki w Gdyni gdzie znieczulenie to góra dwa ukłucia w szczękę i zabieg jest bezbolesny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry