Dzisiaj wraz z narzeczona odwiedzilismy ta knajpke chcac zjesc dobra rybe. Zlozylem zamowienie przy kasie i zaplacilem karta. Otrzymalem potwierdzenie z terminala ale niestety nie otrzymalem paragonu. Zwrocilem uwage ze chcialbym paragon. W tym samym czasie podszedl do kasy klient i zwrocil sie do ekspedientki z wyrzutem ze wciaz czeka na 10zl reszty. Ekspedientka odpowiedziala ze zaraz mi da po czym zaczela obslugiwac innych klientow. Usiadlem do stolika i jeszcze raz przejrzalem menu. Po przeliczeniu mojego zamowienia wyszlo mi ze owa Pani skasowala mnie 17zl za duzo. Spokojnie jednak czekalem az otrzymamparagon i oczywiscie nasze dania. Pierwsze przyszly dania: losos tlusty , pieczywo czosnkowe spieczone twarde, a moj filet z dorsza pelen osci i tlusty od starego oleju. Ogolnie bardzo niesmaczne, a ceny potworne. Zjedlismy i podszedlem do kasy aby przypomniec sie z paragonem i zwrocic uwage na pomylke w liczeniu. Po kilku upomnieniach otrzymalem nareszcie paragon i zwrot 17zl jakie nadplacilem. Oczywiscie zadnego przepraszam tylko spojrzenie z pode lba. Podsumowjac ODRADZAM WBOR TEGO MIEJSCA CENY Z KOSMOSU A ZDECYDOWANIE WOLALBYM HAMBURGERA Z BUDKI OBOK. NO I OSZUKUJACA OBSLUGA!