Tapas Rybka

Bistro

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 273

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - opinia Tragedia, jesteśmy zawiedzeni. Ceny z kosmosu. Jakość słaba,ryby przesmażone....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Witam wątek zamknięty My od 3 lat stołujemy się w tej knajpie i bardzo sobie chwalimy super...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

Pycha wątek zamknięty Super jedzonko. Zupa rybna wyśmienita!!!! Dorsz smażony mega pyszny ,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Pychota wątek zamknięty Wracamy tu za każdym razem jak jesteśmy w Trójmieście. Bardzo dobra ryba,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Opinia wątek zamknięty Obsługa do likwidacji - niemiła, niegrzeczna . Czekanie po zamówieniu...
~Wk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Kiepska obsluga wątek zamknięty Pierwszy raz bylem w restauracji gdzie sie czekalo 40 min zeby tylko zlozyc...
~Mikus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

DRAMAT im dalej od rewolucji tym gorzej wątek zamknięty Pierszy raz bylismy zaraz programie, bylo smacznie. Ucieszylismy sie ze w...
~Obelek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Średnio wątek zamknięty Mieliśmy nadzieję na rewolucyjne wow. Zamówiliśmy dorsza w serowej panierce....
~Nana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Iwona - opinia wątek zamknięty Byliśmy kolejny raz, przystawki rewelacja jak zwykle, śledź ze śliwką...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Zupka Pikantna- Tapas Rybka---> zdecydowanie nie wątek zamknięty Ja również podzielam Państwa opinie. W listopadnie 2016 pojechałam nad morze...
~Ev
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Nie polecam!! wątek zamknięty Obsługa strasznie kiepska, niezorganizowana, otwarcie pokazuje swoje humorki....
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Zdecydowanie NIE polecam!!! wątek zamknięty Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat Tapas Rybka......
~Jagoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

Odradzam!Nie polecam! wątek zamknięty Na fb tapas rybki moja opinia została usunięta ! Mam nadzieję,że tutaj się to...
~Nie polecam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

A miało być tak pieknie! wątek zamknięty Plusy-lokalizacja, menu. Minusy-czas oczekiwania, toalety. Jedzenie jest...
~makadon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Kałuże w WC wątek zamknięty Pomieszczenia sanitarne( WC) porażka, kałuże na posadzce, spodnie mokre do...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo żałuję że nie przeczytałam recenzji wcześniej, podzielam zdanie wielu...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Nie zgadzam sie z opinia niżej rownież byłam w weekend w tapas i obsługa była...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Postanawiając wystawić negatywną opinię dla Tapas Rybka , dopiero...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Obsługa kelnerska - porażka!! wątek zamknięty W weekend z narzeczonym odwiedziliśmy Tapas rybkę. Kiedyś już tam bywaliśmy i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Przynosicie wstyd Kuchennym Rewolucją wątek zamknięty Byliśmy dziś, głownie za sprawa pan MG, i tego że była to UDANA rewolucja....
~Patyla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry