Widok

...

Niestety - okłamał że naprawił i skasował za całość. U znajomego dowiedziałem się że te część z listy rzeczy o które prosiłem aby były naprawione - nie były nawet ruszane. Ciężko dostępne więc sam tego bym nigdy nie zauważył. Nigdy więcej i stanowczo odradzam! Przez takich krętaczy nie mam żadnego zaufania do takich garażowych mechaników. Pamiętajcie - bierzcie u niego zawsze na fakturę (będzie ciężko;) i wymagał dopłaty na "podatek"), a najlepiej omijajcie go z daleka. GORĄCO ODRADZAM!
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niestety teraz każdy mechanik stawia jedynie na dymanie klienta. Lepiej postawić auto do salonu. Więcej zapłacisz ale za to większy spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

A Pan ADAŚ i PAN Bacia mają dziwnie ten sam IP Komputera

Jeden wystawia komentarz PAN Bacia a Pan Adasś mu go komentuje oba negatywne i oba z tym samym IP jednego komputera i jednego adresu sieci internetowej,dziwny przypadek,moze kończymy z tym Kłamstwem i anty reklamą
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od warsztatu!!!

Zapraszam do wizyty bo i konfrontacji bo to co Pan zarzuca naszej firmie to oszczerstwo i jakby tak było ze za coś Pan zapłacił i nagle tak cieżko dostepną rzecz odnalazł znajomy to dlaczego ŻEKOMY Pan nie dał auta od razu do znajomego na niby cała naprawę,stek KŁAMSTWA I DZIWNEJ SYTUACJI chyba tylko po to aby wystawić FAŁSZYWY komentarz!!!
Komentarz do osobistej weryfikacji każdego kto go przeczyta!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry