Gala-Auto

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo solidny warsztat wątek zamknięty Korzystam z tego warsztatu już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem....
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Jak dotychczas doskonała współpraca.
~AgnieszkaD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Dick - opinia wątek zamknięty Naprawa samochodu i serwis klimatyzacji,bardzo dobra cena za usługi,części...
~Dick
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Do warsztatu trafiłem przypadkowo. Korzystam z usług już 3 rok i po...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Nissan Primera P12 wątek zamknięty Wymian turbiny,czesc dostarczona przez warsztat bez zadnego problemu...
~Radosław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

... wątek zamknięty Niestety - okłamał że naprawił i skasował za całość. U znajomego dowiedziałem...
~Bacia
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Super warsztat wątek zamknięty Dla mnie najlepsi w trójmieście pod każdym względem.
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Naprawa wątek zamknięty Oddałam w naprawę swoje auto,do wymiany była turbina i rozrząd,Warsztacie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2012

Wszystko ok wątek zamknięty BARDZO DOBRA MIEJSCÓWA JAK NA WARSZTAT,PANOWIE IDEALNIE ZDJAGNOZOWLI USTERKĘ...
~MATEO
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

LINKA SPRZĘGŁA wątek zamknięty W styczniu tego roku wymieniałem w tym warsztacie linkę sprzęgła. Pech...
~Baciarus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Polecam - dobra robota i przystępna cena wątek zamknięty Witam. Polecam warsztat Gala-Auto. W kwietniu w seacie ibiza SDI wymieniałem...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2011

BARDZO DOBRY WARSZTAT. wątek zamknięty CENY ZA USLUGE OK,JAKOSC USLUGI NA WYSOKIM POZIOMIE A WSZYTKO TO ZROBIONE...
~AMELIA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

Marzena - opinia wątek zamknięty Polecam zdecydowanie i stanowczo,tanio,szybko i rzetelnie.Kiepski dojazd bo...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2010

Passat 1.9TDI wątek zamknięty Bylem w dwoch warztatach ze swoim autem ktore szarpalo i kopcilo i ledwo...
~TOMASZ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

VW t4 i renault laguna 2 wątek zamknięty Witam korzystalem z uslug tego warsztatu naprawiajac rozrzad w moich dwuch...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków

do góry