Widok

...

Piszę, ponieważ zauważyłem, że firma dzięki pieniądzom takich osób jak kiedyś ja, przeprowadza się do większych hal, a właściciel (nie wiem czy jeszcze tym się wozi) może inwestować w swoją BMWicę-limuzynę. Jakiś czas temu, przy każdej mało kosztownej wizycie, czy to wymianie oleju, czy incydentalnych napraw, byłem informowany, że jakiś element podwozia (stabilizator, wahacz itp) jest do wymiany. Tłumaczyli, że "takie są polskie drogi - dziurawe". Zielony w tych sprawach zawsze wymieniałem mając do fachowców zaufanie. Aż pewnego razu zadzwonili do mnie, że przedni stabilizator z lewej strony jest do wymiany. - Z lewej? - spytałem się. Przecież wymienialiście go 4 miesiące temu. - Aha, to w takim razie z gwarancji go potraktujemy. Lampka się zapaliła, bo wtedy mało jeździłem i w dziury nie wpadałem. W międzyczasie kumpel polecił mi swojego zaufanego mechanika, który od tamtego czasu elementy podwozia może raz mi wymienił. I to z tych elementów nie ruszonych przez Automax. Znajomy w Automaxie też się przejechał, a w następnych miesiącach jeszcze 2 osoby negatywnie oceniło tą firmę. Radzę uważać i kontrolować co wymieniają i na co.
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 4
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ

Absolutnie nie mogę sobie przypomnieć tego zdarzenia ,ale analizując tekst opinii pierwszy raz spotykam się z sytuacją ,gdy za EKSPRESOWĄ I BEZ ZACHOWANIA 14-DNIOWEGO okresu REKLAMACJE otrzymuje negatywną ocenę!!!.Według pana łącznik stabilizatora część która jest jednym z najbardziej narażonych na zużycie elementów zawieszenia nie może mieć WADY i zużyć się po 4 miesiącach. INSYNUUJE pan "wyjątkowo delikatnie rzecz nazywając" że nie wymieniłem łącznika!!!!!!INFORMUJE pana że stosując takie praktyki NA PEWNO nie prowadziłbym warsztatu już tyle lat i nie zdobyłbym zaufania setek klientów i dziesiątek firm.Proszę WYBACZYĆ że moja firma się rozwija i przeniosłem warsztat do większego budynku.Przecież według pana twierdzeń klienci opuszczają Mnie.Czytając taką samo wykluczającą się i chaotyczną opinie do chodzę do wniosku iż KONKURENCJA NIE ŚPI.Aha gratuluje niewpadania w dziury!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry