Automax

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Kołobrzeska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan - opinia wątek zamknięty Terminowo, fachowo, cenowo dostępnie. Właściciel na bieżaco konsultuje zakres...
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2022

Mac - opinia wątek zamknięty Najlepszy warsztat jak dla mnie w Gdańsku. Przez lata naprawiałem u nich auta...
~Mac
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Kolejny warsztat skreslam z listy "zaliczony" i nie polecam. wątek zamknięty Przewody hamulcowe + wymiana linki recznego. Prosta rzecz by sie wydawalo....
~dziurawe skarpety
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

najlepszy warsztat samochodowy! wątek zamknięty Panowie przemili, pomocni, uczciwi i co najważniejsze znają się na rzeczy jak...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Wymiana oleju... wątek zamknięty byłem, wymieniłem, jestem zadowolony i polecam innym.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

SUPER wątek zamknięty Szukacie warsztatu, szukacie odpowiedzi na każde pytanie o waszym...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Super serwis :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona - szybkie rozpoznanie usterki oraz sprawdzenie...
~Anna Czarnowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Jakość tak sobie wątek zamknięty Między innymi wymieniałem opony. Niestety nie zostały wyważone. Zorientowałem...
~g77
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

brawo... wątek zamknięty ...za wszystko. Coprawda dopiero dwa razy moje auto było 'leczone" w...
~Lanoseratti
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Szczerze polecam mechanika. Solidny fachowiec.Auta naprawione w trybie...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Nie wiem skąd te negatywne opinie wątek zamknięty Ja zostałęm obsłuzony mega profesjonalnie, sprawnie i na dodatek za małe...
~Mirek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

automat wątek zamknięty witam oddałem samochód (automat) w celu wymontowania rozrusznika. Pan z...
~klub21
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

... wątek zamknięty Piszę, ponieważ zauważyłem, że firma dzięki pieniądzom takich osób jak kiedyś...
~Oszukany
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Rafał - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tego warsztatu. Oddałam samochód do naprawy, panowie...
~Rafał
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

SUPER wątek zamknięty Przyjechałem z samochodem na przegląd w celu z zakupu z autokomisu. Usługa...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

firma usterka wątek zamknięty firma usterka :P za wymiane uszczelki pod glowica w fiacie 500 zl...
~zmotoryzowany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2012

Polecam wątek zamknięty byłam dziś, wszystko szybko zrobione, ceny bardzo przystępnę (w porownaniu do...
~mm
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2012

EXPRESOWO wątek zamknięty Auto rano odmówiło posłuszenstwa! Problem w tym że zepsuło sie w parkingu...
~IGA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

Super Warsztat ! wątek zamknięty Mili panowie naprawili mi samochód jeździłam z nim po wielu warsztatach,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego warsztatu szef i nie do uczeni pracownicy chamskie...
~darek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

31

wątków

do góry