Widok

automat

witam

oddałem samochód (automat) w celu wymontowania rozrusznika. Pan z AUTOMAXa zamiast wykręcić pół ośkę (niezbędne przy demontażu rozrusznika ze względu na automatyczną skrzynię biegów) to (albo małe doświadczenie pracownika który się tym zajmował albo pójście na łatwiznę ) łomem bądź innym narzędziem próbował siłą go przecisnąć przez ową pół ośkę i niestety ją uszkodził. Po wmontowaniu rozrusznika w swoje miejsce,podczas jazdy wydobywało się straszne zgrzytanie,pierwsze co mi przyszło na myśl że to wydech (pewnie źle go założyli na zaczepy) ale niestety to nie był wydech. Wróciłem następnego dnia do warsztatu i po odebraniu samochodu ok.godziny 17 problem niestety nie ucichł. Wróciłem po raz trzeci następnego dnia ale niby kanału nie mieli wolnego i kazali mi przyjechać po weekendzie. Nie zastanawiając się,następnego dnia (sobota) oddałem auto do innego warsztatu i tam mi facet pokazał palcem rozwaloną pół ośkę i miejsca w które albo było uderzane czymś ciężkim albo wyginane aby móc przecisnąć rozrusznik.

Jestem rozczarowany sytuacją gdyż zapłaciłem ,,profesjonalnemu,,!!!! warsztatowi nie małą kasę a otrzymałem bubla za którego znowu musiałem zapłacić (pół ośkę + mechanik)

NIE POLECAM !!! BO PSUJĄ ZAMIAST NAPRAWIAĆ !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście po wymianie pół ośki problem znikł.
Autko jeździ jak przed demontażem rozrusznika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry