Jestem jeszcze przed egzaminem państwowym, więc chwile prawdy dopiero nadejdą. Niemniej jednak jestem w 110% zadowolona z kursu, nauki, jazdy, instruktora, wykładowcy i tak prawdę mówiąc - to ze wszystkiego ;) Po kolei więc. Wykładowca - Pan Maciek (albo Maciek - jak kto woli ;) ) - potrafi sprawić, że 2,5 godziny wykładów mijają niesamowicie szybko. Rozmowy, żarty, fajna kameralna atmosfera i bardzo dobry kontakt z kursantem - człowiek aż chce zdobywać potrzebą wiedzę ;) Moim Instruktorem był Pan Waldek Orłowski - którego z ręką na sercu polecić mogę - facet jest genialny w tym co robi - osoba i do tańca i do różańca. Potrafi wytknąć wszystkie błędy, życiowo podchodzi do nauki, uczy rzeczy przydatnych na co dzień i w sytuacjach podbramkowych. Ma swoje sposoby na manewry, które np. do mnie trafiły od razu z idealnym skutkiem - plac i parkowania nie są mi straszne! Zdarzyło mi się płakać w czasie jazdy - i to ze śmiechu i radości ;) Zero presji, przymusu - w miłej, wręcz towarzyskiej atmosferze naprawdę człowiek szybciej się uczy! Pani Oliwia i Pan Wojtek w biurze również zawsze dostępni, robią co mogą, byle dogodzić każdemu z godzinami jazd. Kontakt z kursantem na 6+! POLECAM!