Solarium Opolska 3 =>> 1) Pani blondynka, która tam obsługuje zachowuje się jakby była tam za karę, jak ma coś wytłumaczyć to jest wielce obrażona 2) jeżeli chodzi o minuty to radzę uważać bo ja zostałam tam już kilka razy oszukana opalałam się 8 minut a nie 10 za, które zapłaciłam, wiem co mówię bo poszłam tam z własnym stoperem 3) jeżeli chodzi o czystość łóżek to wcale nie są tak nieskazitelne, faktycznie dobrze by było aby ptzy każdym łóżku znajdował się płyn do dezynfekcji abym mogła sama wyczyścić sobie łóżeczko :-( 4) dlaczego nie ma zapisów czasami muszę czekać nawet 30 minut na wolne łóżko a jak by były zapisy to by było wszystko ok, no właśnie i dlaczego trzeba z góry płacić skoro mam czekać na łóżko nawet ponad 30 minut. Jedynym plusem solarium Hawana to jest wystrój i muzyka, która jest puszczana podczas opalania. Powiem szczerze, że pomimo tego iż znalazłam aż dwa plusy przemawiające na korzyść Hawany nastepnym razem zastanowie się przed pójściem właśnie na to solarium :-((( a wszystkim znajomym będę odradzała wizytę w tym solarium niestety :(((((