Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opolska wątek zamknięty Jest to najfajniejsze solarium na którym byłem, łóżeczka bardzo czyste...
~Tom
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

wszystko byloby ok.. wątek zamknięty gdyby byly telefoniczne zapisy. Tu zgodze sie z opinia ponizej. Solarium...
~Iwona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Opolska 3 wątek zamknięty najlepsze solarium, lozka bardzo czyste!! Dziewczyny naprawde maja duzo...
~Urszula
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

Hawana wątek zamknięty Ja osobiście za hawana na przymorzu nie zbyt przepadam... wole tą we...
~Em.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 listopada 2007

^^ wątek zamknięty Ogólnie podoba mi się.to jest solarium na ktore chodzę prawie zawsze....
~58FG
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

*** - opinia wątek zamknięty Dziewczyno pomysl troche telefoniczne zamawianiełózka inne solaria to robiły...
~***
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 września 2007

:-( wątek zamknięty Solarium Opolska 3 =>> 1) Pani blondynka, która tam obsługuje zachowuje się...
~zawiedziona klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

atmosfera wątek zamknięty Fajne łozka i ładna opalenizna ale dziewczynki coraz to bardziej nijakie...
~stali klienci z wrzeszcza
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

czystość łóżek wątek zamknięty niestety czystość łóżek nie zawsze jest zadowalająca, dlatego wolałabym aby...
~Ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 czerwca 2007

bardzo fajnie:-) wątek zamknięty a ja jestem stała klientką Hawany na Przymorzu i musze powiedzieć, że dopóki...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry