Widok

1 wrzesień 2007- RODIZIO- oddam termin

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam!

Mam do oddania termin 1 wrzesień 2007 w Rodizio na Kamiennej Górze.
Wpłaciliśmy zaliczkę 500 zł
My niestety musimy poszukać innego miejsca w okolicy Gdyni z pokojami noclegowymi ( dla babci ), Rodizo ma tylko jeden pokój a my ze względów bezpieczeństwa potrzebujemy tych pokoi troszkę więcej.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam !!!!!

Magda
magdaewert@vp.pl
604-180-245
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze umiescicie babcie w akademiku nizej rodizio. pokoje maja dobry standard. wydajemi sie ze restauracja jest cudowna dlatego byloby zal rezygnowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem wiem ale siła wyższa, Mój maż się uparł, że nikogo nie będzie umieszczał w akademikach i tu jest teraz wielki problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a byliscie w tym akademiku?? ja bylam tylko niestety dla mnie na 30 czerwca nie ma wolnych pokoi. standard jest naprawde bardzo dobry i blisko morza. moze uda Ci sie przeforsowac. nie ulegaj hihihhi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akademik jest po remoncie, a poza tym maja też pokoje tzw. hotelowe, które maja wyższy standart

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko u nas problem jest tego typu, że każdy kto miał u nas w rodzinie wesele to miał pokoje dla starszych ludzi w obiekcie a tu ktos bedzie musiał poprostu babcie zawieść obawiamy się tego. poza tym nasze ciocie tez są chorowite- jedna w trakcie chemi i tych pokoi musi być więcej na miejscu wrazie jak poczują się gorzej a za 2-3 godzinki chciałby wrócić na salę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To juz pewnie wiecie lepiej co jest dla Was i Waszych gosci najlepsze. My bedziemy mieli troszke dzieci ale wtedy jak na "ciocie wrozke" przystalo (tak na mnie mowi kuzynka) w trakcie wesela poloza dzieci w tym pokoi a sami beda mogli dalej sie bawic....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie. my też będziemy mieli dzieci ale mało. najgrosza sprawa u nas wygląda z osobami dorosłymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pauleta a jakie menu bierzecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zobacz w hotelu Gdynia. Niestety przypuszczam ze tam gdzie bedzie ladna sala to bedzie drogi nocleg. Jest jeszcze Hotel w Straszynie. Antracyt nda bulwarem. Dom Marynarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to za 175 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myślę o bardo lub o Magnacie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha nie znam. ja w wyborze kierowalam sie glowni lokalizacja. u mnie goscie beda sami przyjezdni wiec widok morza bedzie dla nich niesamowita atrakcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz jeszcze tam wolny termin. bo nie wiem jak Ty ale ja zmawialam rodizio ponad rok wczesniej!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam mam rezerwację od dwóch lat;-)
Powiedz mi a skąd bierzesz ciatsa?
Ja też zarezerwowałam go ze względu na lokalizację ale cóż...
Ile bedziesz miała osób. Jak ogólnie z organizacja tam stoisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie i tu pojawiaja sie schody. nie wiem co z ciastami. podobno rodizo sie tym zajmuje i nie bierze za to dodatkowych oplat- tyle ile kosztuje w cukierni tyle my placimy a oni przywoza. niedlugo wybierzemy sie do rodizio zeby wplacic jeszcze pieniadze. przygotowania powoli ale nie za szybko hihihih. Wczoraj mialam przymiarke sukni i nastepna za 2 tygodnie. kamerzysta, fotograf,zespol na wesele i do kosciola. zamowione zaproszenia izamowieenia. a Ty jak przygotowania??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no u mnie sprawa wygląda tak- termin w Rodizo mam na 1 września ale chce go oddać i zmienić lokalizację. Dopóki tego nie zrobie to stoje w miejscu;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a inne miejsca masz zarezerwowane??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedziemy teraz w piątek obejżeć Magnta i Bardo i któryś z tych zarezerwujemy !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale jest wolny ten termin tam??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie to jest ?? moze ja tam zarezerwuje pokoje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
termin 1 wrzesień odpada muszę wybrać inne terminy;-) pojadę i zobaczę co mają wolnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry