Widok

10:00-12:00 w sklepach tylko dla 60plus..:/

Jak się podobają nowe obostrzenia...?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W godzinach 10:00 - 12:00 sklepy będą dostępne dla osób 65+
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przepraszam, dałem Ci minus, a miał być plus. Masz rację, 65+. Może to i dobrze, że to będzie czas dla starszych.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i dobrze, ale co z tego, jak i tak będa chodzić w innych godzinach a nie tylko tych wyznaczonych specjalnie dla nich.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten wymóg nie jest ograniczeniem dla seniorów, lecz dla osób poniżej 65 roku życia. Nie wiem dlaczego w tym zakresie osoby 65+ nie mają żadnych ograniczeń w tym zakresie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałoby to sens jesli poza tymi godzinami seniorzy nie mogliby robić zakupów. Zostało to wprowadzone żeby ich chronić ale jeśli poza tymi godzinami nadal będą się szwendac po sklepach to jest to bez sensu! Dla zwykłych ludzi powoduje to utrudnienie i sprawia że przed 10 i po 12 będzie więcej ludzi naraz na zakupach czyli zwiększy to zagrożenie innym ! Ja robię zakupy raz w tygodniu żeby ograniczyc wyjścia do maksimum a wystarczy popatrzec na starszych ludzi krążących po sklepach z jedną bułeczką i pomidorem... oni nic sobie z zaleceń nie robią tylko że oprócz siebie narażają też innych!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

To zrób im duże zakupy i zawieź. Wiele starszych osób chyba jednak nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia tak jak i tłumy innych osób. Parkingi przy sklepach pełne samochodów, całe rodziny na zakupach.
W Anglii w pewnym mieście problem ten został bardzo prosto załatwiony, może i kontrowersyjnie ale skutecznie- też rodzinne wyprawy, wykupywanie artykułów masowe itp. mimo apeli, aby kupować teraz tylko to co najpotrzebniejsze i wychodzić jak naprawdę trzeba i nie grupowo. Przy marketach zamknięte są parkingi, sklep otwarty. Podziałało.
Bierzesz tyle ile dasz radę wziąć w siaty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzisiaj byłam na zakupach rano żeby uszanować te godziny tylko dla seniorów... i co? Połowa ludzi w sklepie to seniorzy mimo że maja 2 godziny na bezpieczne zakupy tylko dla nich! Bez sensu!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale co za różnica od kogo się zarażą ?! - może wolą od młodszych ! Myślisz że wszystkich seniorów do tego 1 kwietnia to woda święcona chroniła ? Wirus głupi nie jest w godzinę nie zabija - potrzebuje trochę czasu. Połowa z nich już jest zarażona - "nasz" marszałek się o to postarał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry