Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że...
~anonim
8

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 marca 2020

przeprowadzka !!?? Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać...
user_138607816098
33

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 marca 2020

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii...
~Świat zwariował
23

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 maja 2021

dezynfekcja czy pomieszczenia można dezynfekować za pomocą lampy kwarcowej, czy nic to...
~JACO
11

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 marca 2020

Zakupy - stacjonarne czy przez internet? Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja...
alebut
67

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 marca 2020

Wakacje 2020 Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu...
~urlopowiczka
131

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Co ile robicie zakupy spożywcze? Jak w temacie? Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie?
~Mariela
18

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2020

Testy na Covid-19 Witam, mam pytanie, jakie są wymagania dotyczące testów na koronawirusa...
tonyblaze
2

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Opłaty za parking EuroPark. Witam. Spotkałem się z absurdalną sytuacją, a mianowicie. W dobie...
~klient biedronki
10

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Wywołanie chaosu za pomocą kontroli pogody i zanieczyszczenia Za pomocą sztucznego wpływania na pogodę planuje się wywołać niespodziewane...
~Świat zwariował
14

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Żywność z owadów jako wehikuł do kontroli umysłu Zastanawialiście się, dlaczego Unia Europejska forsuje żywność z owadów? Może...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Polecam te statystyki https://koronawirusunas.pl/wojewodztwo-pomorskie Dla województwa pomorskiego...
~Kaśka
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Szczepionki mRNA zabiją większość ludzi - u 62% zaszczepionych osób już występują mikroskopijne skrzepy krwi Zdecydowana większość osób, których zaszczepiono na koronawirusa z Wuhan...
~Świat zwariował
16

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2021

~anonim
26

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2020

Internet rzeczy, internet myśli - neo komunistyczne zarządzanie ludzkością Moje przepuszczenia stały się faktem. W tzw. szczepionkach na wymyśloną...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Covidowa sytuacja w Polsce Za kilka tygodni jadę do Krakowa, a Warszawa właśnie zobaczyła, że Austria...
bakarudin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Czy ktoś zamawiał zakupy w supermarketach online? Jakie supermarkety dostarczają zakupy do domu? Ja jedynie w Gdyni znalazłem...
~anonim
11

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2020

Banialuki i strachy na Lachy Polacy co rusz padają ofiarą własnej irracjonalności i emocjonalności,...
~łowca absurdów
48

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2020

Dzieci w domu. Jak żyć Mamy trójkę dzieci. 10 5 3. Kochamy je ,dbamy,staramy się organizowac czas w...
~anonim
69

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2020

Czy planowany jest jakiś lokdałn? Nie mam telewizora, nie oglądam więc serwisów informacyjnych (świeżo po...
~O co chodzi?
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry