Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy za "nową normalnością" nie stoi satanistyczna sekta? nowy temat Istnieje pewna teoria, że tzw. deep state to grupa bogatych i bardzo...
~Świat zwariował
5

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Podejrzane testy na covid nowy temat https://gloria.tv/post/6zNcTRVySCqzEXBi9g8yzJbsG?fbclid=IwAR2kELJQwFWSynwQBx4...
~anonim
1

dodano: 13 sierpnia 2020

plandemia nowy temat Dzisiaj poszłam oddać książkę i wypożyczyć nową w bibliotece. Prawie mnie do...
~DO
5

dodano: 28 lipca 2020

MASKI nowy temat Dzisiaj odmówiono mi zabiegów rehabilitacyjnych w jednej z przychodni zdrowia...
~DO
17

dodano: 11 sierpnia 2020

Wakacje 2020 nowy temat Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu...
~urlopowiczka
114

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Koronawirus : jak ogłupia was komunistyczna propaganda PiS. nowy temat Komunistyczna propaganda, którą bolszewiccy posłowie PiS w przededniu wybuchu...
~Skydiver
10

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 23 marca 2020

Straż Miejska w Gdansku,koronawirus! nowy temat w referacie 3 we Wrzeszczu Straży Miejskiej jednego ze strażników ma...
~Gość
3

ostatnia odp. 14 godzin temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Komputronik Gdynia nowy temat Czy ktoś ostatnio robił tam zakupy? Czy normalnie funkcjonują (i nie myślę...
~anonim
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

Tlok w PKM nowy temat Wczoraj wracając z pracy jechałem pociągiem PKM na odcinku Gdynia główna do...
~Jesper
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Żrodlo zakażeń w stoczni nowy temat W jednej ze stoczni w Gdańsku jest zrodlo zakazen na jednym ze statków ....
~Zp
-

ostatnia odp. 2 dni temu

Koronowirus Sars-Cov2 nie spełnia warunków ustawy o przeciwdziałaniu epidemii nowy temat Uwaga: Korona-wirus Cowid 19 to jest niegroźny wirus a "stan zagrożenia...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 2 dni temu

Na jesień i zimę szykują nam koszmar nowy temat Jeżeli nie wierzysz, posłuchaj wypowiedzi prezydenta Ghany, który upublicznił...
~Świat zwariował
16

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 10 lipca 2020

Coronowirus nowy temat Witam coraz wiecej zarazonych Coronowirusem i nowe zakazy i nakazy...
~Mario
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Nowy Porządek Świata - artykuł z Onet.pl z 15.09.2009 nowy temat Jak jeszcze nie wierzycie w Nowy Porządek Świata, to poczytajcie ten...
~Świat zwariował
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Po co potrzebują szczepionki? nowy temat Nie zastanawia was po co jest takie parcie na szczepionkę przeciw koronce,...
~Świat zwariował
23

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 26 lipca 2020

BCT Gdynia-pracownicy na kwarantannie? nowy temat Według zasłyszanych, nieoficjalnych informacji, kilku pracowników BCT Gdynia...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 8 sierpnia 2020

Zakupy - stacjonarne czy przez internet? nowy temat Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja...
alebut
11

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 marca 2020

Czy ktoś z Was stracił pracę z powodu pandemii? nowy temat I nie może znaleźć nowej, tak jak ja? Nie mam już siły :(
~Ona
9

dodano: 19 czerwca 2020

Zgłaszanie do Sanepidu restauracji, w których pracownicy nie noszą maseczek nowy temat Uprzejmie proszę o zgłaszanie do sanepidu i na policję wszystkie lokale, w...
~Gdańszczanin
3

dodano: 4 sierpnia 2020

Manipulacja Pogodą, wysuszanie Terenów i Trucie Polaków.... nowy temat + anteny 5G + szczepienia, okradanie i wyniszczanie gospodarki.... Coś wam...
~anonim
-

dodano: 5 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry