Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Te szpitale już padły nowy temat Komunistyczne władze odrzuciły senacką poprawkę opozycji ws obowiązkowych...
~Skydiver
5

ostatnia odp. 9 minut temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Duda kłamie nowy temat Duda, obecnie tzw. Prezydent i kandydat komunistów na prezydenta, kłamie w...
~Skydiver
27

ostatnia odp. 15 minut temu

dodano: 29 marca 2020

Jesteście frajerami i dajecie się nabierać jak panienki nowy temat Pozamykaliście się w domach bo koronowirus was zaatakuje. Pozakładaliście...
~Świat zwariował
15

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 30 marca 2020

Leki zamienniki nowy temat Wobec słabej dostępności leków, mam pytanko do aptekarzy (które pewnie...
~anonim
2

ostatnia odp. 2 godziny temu

Zakaz wychodzenia - a własny ogródek ? nowy temat Pytanie nr 1 - dzieci 12 i 14 lat - czy mogą wyjść z psem jeśli spacer jest...
~Zdezorientowana
7

dodano: 1 kwietnia 2020

Mamy już komunę w gospodarce nowy temat Czytam sobie ustawę tzw. Tarczę i widzę, że mamy powrót do lat 80-tych i...
~Skydiver
9

Prace w ogrodzie nowy temat Skoro ograniczenia dotyczą tylko miejsc publicznych to można spokojnie zbywać...
~anonim
9

Nekroprezydent nowy temat Nekroprezydent duda : Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do...
~Skydiver
4

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 30 marca 2020

Grupowe zwolnienia pracowników nowy temat Wpisujcie firmy w Trójmieście która zwalniają pracowników.
~Rybczyński
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Gdzie mogę wydrukować deklarację podatkową? nowy temat Skoro drukarnie są zamknięte czy ktoś wie gdzie można wydrukować deklarację?
~anonim
1

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 3 kwietnia 2020

gdzie kupić płyn do dezynfekcji w "normalnej" cenie? nowy temat Witam! Pomijając internetowych spekulantów, chciałbym zaproponować możliwość...
AmazingGdansk
40

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 19 marca 2020

Czy przed aptekami wciąż są takie dantejskie kolejki? nowy temat Czy już trochę się uspokoiło. Muszę skoczyć jeszcze po dwa specyfiki i nie...
~anonim
2

ostatnia odp. 12 godzin temu

Zaczynam mieć dość... psychicznie nowy temat Od wczoraj.. czuję się dziwnie..bo wszystko to dziwne.... Płakać mi się chce
~mB
19

ostatnia odp. 13 godzin temu

Problem groźniejszy nie koronawirus nowy temat Tytuł wątku to jednocześnie tytuł artykułu umieszczonego na stronie głównej...
~Cross
108

ostatnia odp. 14 godzin temu

dodano: 27 marca 2020

Nie ma pomocy z Warszawy, ale jest z Brukseli nowy temat Tarcza antykryzysowa tzw. Rzadu okazała się wydmuszką. Przedsiębiorcy czekali...
~Skydiver
9

ostatnia odp. 15 godzin temu

czy mogę zostawić dziecko z psem pod sklepem na 10 minut? nowy temat No takie pytanie Chcę zabrać 17 latka na dwór, czy mogę go zostawić z psem...
~Raf
4

ostatnia odp. 19 godzin temu

Opieka niania nowy temat Wszyscy zapomnieli totalnie o tych rodzicach, którzy nie mają dzieci w...
~Misio
4

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 31 marca 2020

O co chodzi z tą epidemią - 800tys dzieci nowy temat 800 tys dzieci umarło w 2018 roku na świecie na zapalenie płuc. Dorosłych...
~anonim
12

ostatnia odp. 21 godzin temu

Tzw. Rząd : Wirus nie atakuje w Swięta. nowy temat Terroryści powiązani z organizacją kościoła katolickiego w Polsce wymusili...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 21 godzin temu

Czy musimy te głupoty tolerować? nowy temat Dlaczego całą masą nie pokażemy rządzącym co o nich myślimy. Przecież...
~Nie Pisobolszewikom
5

ostatnia odp. 22 godziny temu

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry