Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie doceniamy tego co mamy nowy temat Wydaje mi się, że obecna sytuacja powinna uświadomić nam pewien fakt....
~A
1197

ostatnia odp. 11 sekund temu

dodano: 15 marca 2020

utrata pracy nowy temat Witam Dziś po raz 2 w tym roku straciłem robotę(praca w gastro). Szczerze? Do...
~Millenials
8

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 23 października 2020

~anonim
5

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 2 października 2020

szkoły nowy temat Czy została zamknięta juz jakaś szkoła w 3mieście? Jak ktoś miał z dzieci to...
~dżizas
26

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 5 września 2020

Czy komus udalo sie dodzwonic do UCK? nowy temat Wczoraj gdy dzwoniłem do UCK na numer podany aby zarezerwowac termin na...
~Mik
1

ostatnia odp. 19 godzin temu

Kochane owieczki, kontynuujemy plan wybudzania się z letargu nowy temat Załączam link do pierwszego z kilku wartościowych filmów, które pokazują...
~Świat zwariował
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 października 2020

Rządowy tajny plan zamknięcia Kanady. To samo będzie w Polsce nowy temat - Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych...
~Świat zwariował
-

Pandemia koronki jest terrorystycznym atakiem na ludzkość nowy temat Po tylu miesiącach już chyba jest coraz więcej ludzi, którzy zdają sobie...
~Świat zwariował
4

dodano: 21 października 2020

Gdzie testować prywatnie nowy temat gdzie przed wyjazdem prywatnie zrobić test bez auta w Gdansku?kto wie
~jola
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 21 października 2020

Czy ktoś z Was był zakażony? nowy temat Witam. Zacznę od tego, że mam mieszane uczucia dotyczące tego całego wirusa....
~Ona
17

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 5 października 2020

Koronaparty ? nowy temat Dlaczego noszenie maseczek jest tak ważne ? Popatrzmy na przykład. Tu mamy...
~Skydiver
6

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 17 października 2020

Teatrzyk w żłobku nowy temat Witajcie, Czy są jakieś obostrzenia prawne w żłobkach dotyczące osób z...
~adam
3

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 października 2020

Na szczęście od dziś się już wypłaszcza nowy temat https://www.gazetaprawna.pl/amp/1491888,prezydent-pandemia-w-polsce-jest-pod-...
~Skydiver
-

dodano: 15 października 2020

Co ile robicie zakupy spożywcze? nowy temat Jak w temacie? Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie?
~Mariela
11

dodano: 18 maja 2020

Obowiazek noszenia maseczek przez dzieci nowy temat Do jakiego roku zycia dzieci zwolnione sa z obowiazku noszenia maseczek?
~anonim
2

dodano: 13 października 2020

Rzeczywistość koronawirusa nowy temat U partnera koleżanki z pracy stwierdzono zakażenie koronawirusem. Jest w...
~AA
1

dodano: 14 października 2020

Jak rząd fałszuje statystyki. Szkodliwe maseczki. nowy temat Polecam dwa materiały: https://www.youtube.com/watch?v=nZAoAebgsZQ...
~Świat zwariował
-

dodano: 13 października 2020

Koronka - fakty i mity ;) nowy temat Czy pandemia jest prawdziwa. Tak. Kto twierdzi inaczej najzwyczajniej w...
Aradash
21

dodano: 17 sierpnia 2020

koronawirus nowy temat Wczoraj byłem na spacerze okolice - Brzeżno- jest przerażenie jak osoby...
~Jan
1

dodano: 12 października 2020

Kto to powiedział ? nowy temat Kto to powiedział ? Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się koronawirusa i...
~Skydiver
3

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry