Widok

dezynfekcja

czy pomieszczenia można dezynfekować za pomocą lampy kwarcowej, czy nic to nie daje ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam trochę środków do dezynfekcji bo udało mi się kupic w dobrej cenie jak jeszcze ceny były normalne mogę odsprzedać jeśli był by ktoś chętny proszę o kontakt pod nr.: 576 356 063
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko lampy UV-C mają jakiś sens i to przy naświetlaniu powierzchni przez kilka godzin.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaleca się lampy UV (ponieważ lampa kwarcowa jest de facto rodzajem lampy UV więc też powinna "zabijać dziada") albo ozonowanie (tutaj należy uważać, bo ozon w dużych zderzeniach jest trujący albo nawet niebezpieczny ze względów pożarowych, więc tylko specjaliści). Warto też pamiętać, że to naświetlanie UV powinno być stosunkowo długie, wydaje mi się, że dobrych kilka/kilkanaście godzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do dezynfekcji pomieszczeń/powierzchni najlepiej sprawdzają się urządzenia do dekontaminacji natryskowej . Tutaj znajdziesz więcej szczegółów odnośnie powyższych urządzeń: https://www.pneumat.com.pl/dezynfekcja-powierzchni-dekontaminacja-pomieszczen .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli potrzebna jest dezynfekcja pomieszczenia to warto zgłosić się do firmy sprzątającej - oni mają profesjonalne sprzęty, więc można mieć pewność, że pomieszczenie zostanie zdezynfekowane. W moim biurze sprzątaniem i dezynfekcją zajmuje się firma V-service z Grupy Viacore. Korzystają z outsourcingu personelu sprzątającego, który jest bardzo korzystny i wygodny dla pracodawców. W kwestii dezynfekcji polecam poczytać dokładnie na ich stronie: https://www.viacore.pl/oferta/v-service-uslugi-sprzatajace/dezynfekcja-pomieszczen gdzie podają więcej informacji m.in. o używanych przed siebie środkach czystości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W domu tak naprawdę woda i mydło, plus dobry płyn bakteriobójczy powinny nam wystarczyć. Jeżeli jednak myślimy o odkażaniu na większą skalę, tutaj warto powierzyć już tego typu działania profesjonalistom, np. z https://protect24h.pl/ . Zakres świadczonych tutaj usług jest bardzo szeroki, a co najważniejsze szybko i skutecznie usuwają niechciane "elementy" z naszego środowiska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu niestety zmarła nasza ciocia u nas w mieszkaniu, jako, że mamy małe dziecko to chcieliśmy wykonać dezynfekcję w mieszkaniu. Zdecydowaliśmy się na sprzataniepozgonie.com . Firma dosyć szybko uporała się z całą dezynfekcją, a my mogliśmy wrócić do domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raczej nic nie daje. Poza tym wirusem możesz zarazić się przez kontakt z drugim człowiekiem. Polecam przyłożyć się do wyboru odpowiedniej maski. Takiej, która bedzie zapewniała ochronę, ale jednoczesnie będzie komfortowa do noszenia ( wiem, ze niestety wiele masek nie jest wygodnych).
Od siebie polecam maski medyczne tego typu:
https://sklep.meringer.pl/maski_przylbice_polmaski_polprzylbice/maska_medyczna_tw_plast_model_f_98_filtracji_3_szt_w_opak.html

Osobiscie znacznie lepiej mi się w nich oddycha.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

Agenda 21 / 2030 ma na celu kontrolę nad Twoim życiem (4 odpowiedzi)

ciągłe zmiany rządowe tylko po to, aby wywołać zamieszanie wśród obywateli; podważanie roli...

Ulegliśmy masowej psychozie (49 odpowiedzi)

1 najpierw pojawia się wirus 2 zaczęto odbierać nam przyjemności, zaczęto nas izolowac, zamykać w...

UWAGA: Przekaz medialny z Ukrainy to manipulacja (16 odpowiedzi)

Wojna na Ukrainie to kolejny akt globalistycznej manipulacji, która ma zniszczyć narodowe państwa...

do góry