Widok

Zakupy - stacjonarne czy przez internet?

Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja wychodzę, jeśli mam potrzebę. Ale orientujecie się, czy są opcje zrobienia zakupów online? Myślę o takim rozwiązaniu, żeby zasugerować rodzicom na czas koronawirusa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre pytanie! może ktoś robił ? ma sprawdzone sklepy? gdzie wychodzi najkorzystniej?

Ja próbowałam, ale jest z tym duży problem... Sklepy nie mają wolnych terminów dostawy :/ zarezerwowane wszystko na 3 tyg. do przodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jejku. Trochę mnie to martwi... Martwię się o rodziców. Z nowych ciuszków można zrezygnować przecież, wiadomo. ;) Ale spożywka... Tutaj mam problem. Wprawdzie, mamy co jeść. Rodzice też. Ale wiecie jak to ze starszymi ludźmi. Boją się w tej sytuacji i bezpieczniej się czują, jeśli mają świadomość, że "wszystko jest pod ręką". Dlatego chciałam podsunąć im pomysł zakupów online. Niestety, chyba pozostają mi zakupy stacjonarne z zachowaniem zasad ostrożności - będę im robić i zostawiać pod drzwiami. ;)

ja robiac zakupy zywnosciowe w sklepie mam problem by znalezc cos swiezego zawsze pomiedzy swieze wciskaja stare przeterminowane -ostatnio nawet w mleku w woreczkach po przyniesieniu do domu stwierdzilem,ze jest zwazone pozostale byly ok-dlatego dziwie sie tym,korzy kupuja online -wtedy sklepy maja okazje sie pozbyc przeterminowanych bo przeciez nie wszyscy beda skladac reklamacje-kupuje jak widze,ze jest naprawde swieze -ostatnio z zona bedac w sklepie chcielismy kupic majonez jednak zamiast daty waznosci widnial kod-poprosilismy pania o podanie nam dokladnej daty waznosci -wziela od nas sloik majonezu udala sie na zaplecze -po czasie przyniosla nam sloik i poinformowala,ze wazny jest do lutego 2022 roku-jakiez bylo nasze zdziwienie kiedy na dekielku zamiast gdzie pisalo kod......widniala data 20 luty 2022-czy sklep sam wystawia date waznosci zamiast producenta? powyzsze przyklady podaje pod rozwage zamawiajacym online-

dużo sklepów ma wydłużony czas realizacji - ciekawe czy tak dużo zamówień, czy pracownicy na zdalnej w domach ??

Ludzie zamawiają na zapas. W sklepach internetowych dzieje się to samo, co w stacjonarnych.

W stacjonarnych nie ma dramatu. Co prawda do Lidla wpuszczają na raz 50 osób, więc trzeba swoje odstać, ale w osiedlowym supersamie nie ma kolejek ani tłumów. W obu sklepach towar dostępny. Nawet deficytowy ostatnio papier toaletowy był na półkach. Po prostu nie trzeba robić zapasów. Uważam, że produktów spoż.i higienicznych nie zabraknie o ile ludzie nie rzucą się jednocześnie, wykupując duże zasoby towarów. Myślmy o innych. Idąc na zakupy zaopatrujmy się w nie tak, aby dla innych też wystarczyło.

Może i to i to, nasza firma też pracuje zdalnie - da się. ;) Ale ten czas realizacji, podejrzewam, że to tak jak przed świętami - ludzie szaleją online.
Zamawiam tylko w Piotr i Paweł online

A ja odradzam Piotra i Pawła rękami i nogami - przeczytajcie: https://forum.trojmiasto.pl/Przestrzegam-zakupy-online-w-Piotr-i-Pawel-t951057,1,140.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przed zakupami online polecam poczytać takie rady http://bajdo.pl/forum/denley

Szczerze powiedziawszy to nie wyobrażam sobie życia bez robienia zakupów online. Jeszcze kilka lat temu bardziej mnie kręciło spędzanie długich godzin w galeriach handlowych. Teraz bardziej sobie cenię kupić co potrzeba i to jak najszybciej. Oczywiście trzeba mieć jakiś umiar w tym szale zakupowym bo nie ma nic gorszego niż niepotrzebne rzeczy zalegające w garderobie. Optymalnie jest kupować sezonowo w zależności od potrzeb. Ostatnio długo zastanawiałam się nad tym jaki wybrać strój kąpielowy, po dłuższych poszukiwaniach zdecydowałam się na - https://pl.undress-code.com/ ze względu na wyczytane w sieci pozytywne opinie. Trudno się z nimi nie zgodzić bo jest szyty na wymiar i idealnie dopasowuje się do mojej sylwetki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Coraz więcej robię zakupów przez internet. Ostatnio zrobiłam kilka zakupów tu https://ale.pl/. Naprawdę są fane rzeczy

Jeśli chodzi o piżamy to mogę polecić producenta Cornette.pl Mają też outlet z niskimi cenami. Warto zerknąć.

Zakupy online mogą wyjść dużo taniej niż te stacjonarne dlatego warto zdecydować się właśnie na takie. Na stronie: https://firmyforum.pl/ można znaleźć opinie na temat przeróżnych sklepów internetowych i samemu można je dodawać. Dzięki temu będziesz widzieć w jakich sklepach warto zamawiać :)

Ostatnimi czasy kupuję przez internet w sumie wszystko. Bardzo ciekawa stronka jest https://ale.pl/ Kupiłem tutaj już drukarkę, tonery, wideorejestrator oraz wiele innej elektroniki

Od lat robię zakupy kosmetyczne online, pocieszyło mnie, że niektóre drogerie internetowe ( np.notino) wprowadziło do swojej oferty również chemię gospodarczą, już nie muszę tego targac :D

Na szczęście już można robić zakupy stacjonarnie. Wolę stanowczo taka opcję. Ostatnio często robię zakupy w Carrefour. Jedynie zanim pojadę oglądam on line ich gazetki Ceny niskie jak dawniej i zaznaczam sobie co bym chciała :)

A masz ich aplikację?

Przez pandemię nauczyłam się robić zakupy przez internet i to nie tylko spożywcze. Roombę, ubrania, buty też kupuje przez neta. Najwygodniejsza opcja.

Ja robię zakupy głównie stacjonarnie. Niestety nie ma u nas w mieście zbyt dużego wyboru, jeżeli chodzi o artykuły spożywcze do zamówienia online.

Jeśli chodzi o płatności za zakupy przez internet, korzystał ktoś może z płatności PayPo i może powiedzieć czy warto?

Korzystałam kilka razy i naprawdę można polecić takie rozwiązanie. Teraz coraz więcej sklepów online ma ta opcje tutaj możesz sobie sprawdzić jakie https://paypo.pl/home/dostepnesklepy. Dla mnie fajne jest do ze na płatność ma się 30 dni więc jak nam nie podpasuje zamówiona rzecz to odsyłamy i nie ma nic do zapłaty.

Dla mnie świetna sprawa takie płatności odroczone. Można sobie poszaleć na promocjach przed wypłata. Prosto się z tego korzysta, wszystko jest tak jak opisują na swojej stronie https://paypo.pl

Spoko sprawa. korzystałem i było git

Korzystałam pare razy kupując przed wypłata i było w porządku. Wszystko tak jak mają napisane wystarczy spłacić w ciągu 30 dni. Bardzo wygodna forma płatności

Korzystałem przy zakupach w 4f i okej. Ze zwrotami tez nie ma problemu

wybrałem ta opcje kiedyś jak robiłem zakupy w 50 style jak były promocje a ja byłem przed wypłata i wszystko ok. Rejestrujesz się szybko i masz 30 dni na zapłatę. Tak jak pisali wyżej fajna sprawa i warto czasem skorzystać

Wygodna opcja- płacisz w terminie 30 dni i tyle. Masz więcej czasu więc dla mnie warto czasem skorzystać

Spoko jest teraz ta opcja gdzie robisz zakupy w apce żabki i na szybko odbierasz gotowa torbę

Jakie polecacie drogerie internetowe?

Wolę stacjonarnie. Często robię zakupy w Carrefour. Mają dużo promocji i rabatów.

Ja ostatnio kupowałam buty w CCC stacjonarnie, ale zapłacę dopiero w ciągu 30 dni. Dzięki PayPo jest taka możliwość i do tego w wielu sklepach! Wszystko bezpiecznie i bez podawania danych karty.

Teraz wiele sklepów oferuje zakupy online z odroczoną płatnością, sprawdźcie https://paypo.pl/ ! Super wygodna opcja i można płacić w ciągu 30 dni za zamówienie :) Albo nawet rozłożyć na raty !

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie zrobić test nie przez nos? (8 odpowiedzi)

Witam. potrzebuję testu PCR lub antygenowego (wyjazd na Litwę) ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie...

Wszczęcie Postępowania Przeciwko MON i chemtrails.... (3 odpowiedzi)

Zbrodnia na Narodzie!!!

dezynfekcja (7 odpowiedzi)

czy pomieszczenia można dezynfekować za pomocą lampy kwarcowej, czy nic to nie daje ?????

do góry