Widok

Co ile robicie zakupy spożywcze?

Jak w temacie?

Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wciąż raz w tygodniu. Częściej nie trzeba, chyba, że chciałabym pospacerować po biedronce:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Raz w tygodniu, jak się okazało da się i jest to nawet wygodne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Codziennie, albo i częściej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
od początku marca byłam 3 x na zakupach w hipermarkecie. I 1 raz w tygodniu kupuje chleb w sklepie osiedlowym. (zakupy dla 4 osobowej rodziny)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co dwa dni. A dlaczego pytasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moge tutaj napisać, że koronawirus wiele u mnie nie zmienił w temacie zakupow spożywczych. Od wielu lat robię sobie listę potrzebnych produktów oraz tworzę sobie w głowie jadłospisy na następne kilka dni. Może nie jest to planowanie na cały tydzień, ale najczęściej na 4 dni. Dzieki temu nie muszę marnowac czasu na zakupy i na zastanawawianie się co przygotować na obiad, nad tym co mam obecnie w lodówce :P Warzywa i owoce kupuję najczęściej w lokalnym warzywniaku. Natomiast środki czystości, półprodukty, makarony, przyprawy i itp... w netto. Mają teraz fajną akcję dla dzieciaków https://masakreatywnosci.netto.pl/ Rozdawane są saszetki z Hey Clay przy okazji zakupów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak często jak tego potrzebuje. Noszę maseczki i rękawiczki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zakupy robimy raz na tydzień trochę większe a tak to na co dzień świeże pieczywo itp. Lista zakupów obowiązkowa !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

robię zakupki 2 razy w tygodniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raz na tydzień, czasem udawało się raz na 2 tygodnie. Koronawirus sprawił ze przyspieszyliśmy kupno zamrażarki skrzyniowej - wcześniej planowaliśmy ten zakup na lato (owoce, zbiory z ogródka, świniak wiejski). Kupiliśmy teraz, kilka miesięcy wcześniej. Mrozimy chleb, bułki, mięso, mieszanki warzywne, gotuje raz w tygodniu większą ilosc i porcjuję, potem w tygodniu tylko odgrzewam, oczywiście nie wszystko się da, ale to i tak spore ułatwienie. Jest tez oszczędniej, oszczędzam czas na zakupy i gotowanie. I nie kupuje wielu niepotrzebnych rzeczy, które zazwyczaj kupuje się przypadkiem w hipermarkecie. Ten sposób robienia zakupow na pewno zostanie z nami na dłużej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja robię raz w tygodniu takie większe w Carrefourze, potem dokupuję tylko pieczywo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja staram się raz w tygodniu zrobić duże zakupy. Lepiej jest ograniczyć ryzyko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

podobnie, raz na tydzień większe zakupy, ostatnio nawet udalo mi sie rawie 2 tyg bez zakupów dać rade, mam zapasy, zamrazam. tylko pieczywo na bie zaco w miarę , lepiej nie ryzykować, bo po co
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Staram się raz na tydzień albo dwa takie większe zapasy w Carrefourze, a tak na co dzień to tylko do piekarni czy warzywniaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy robię zazwyczaj do drugi dzień podczas powrotu z pracy. Przeważnie chodzę do Dino ponieważ będąc na diecie staram się odstawiać zbędne tłuszcze i stawiam w głównej mierze na warzywa a w Dino zawsze są świeże. Czasami chodzę na zakupy dzień po dniu ale to z tego względu że jak się nudzę w pracy to przeglądam Gazetkę Dino i jak zauważę jakąś promocję to muszę iść :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co kilka dni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robię wdomu co tydzień ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm zwykle co tydzień zamawiam z https://stolicazakupow.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Wakacje 2020 (133 odpowiedzi)

Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu wykupiłam wakacje za...

do góry