Widok

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego.

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W tzw. szczepionkach znajdują się nanoroboty oraz zmodyfikowane geny. Zadaniem tych produktów jest kontrolowanie ludzkiej odporności na choroby i wpływanie na pracę ich mózgu. Ludzie po zaszczepieniu będą mogli być zdalnie manipulowani (leczeni jaki i zabijani). Celem tej technologii jest również ciągła kontrola myśli oraz lokalizacji poszczególnych osobników. Przyszły system finansowy będzie uzależniony od naszych czynności życiowych. Osoby nieprzydatne już dla systemu, np. stare, będą kolejną dawką pseudo szczepionki zabijane. Będzie można to również wykonać zdalnie poprzez wydanie odpowiedniej komendy do nanobotów. Cykliczne szczepienia będą aktualizować oprogramowanie genowe. Osoby, które się już zaszczepiły a potem będą tego odmawiać... po pewnym okresie zostaną wywołane w nich choroby, które prawdopodobnie będą ich zabijać. Obecny gatunek człowieka ma być wyeliminowany. Zastąpi go pół syntetyczny i genetycznie zmodyfikowany humanoid, który będzie tworzony pod konkretne zadania (np. praca w kosmosie). Takie osobniki już istnieją. Tego typu eksperymenty robi się od co najmniej 50 lat. Powstają hybrydy połączenia człowieka z innymi gatunkami.
Załączam dwa widea. Pierwszy to wypowiedź dr Carrie Madej drugi pokazuje jak wygląda sztuczny organizm w szczepionce na koronkę.
1) covid shots, dna & transhumanism - dr. carrie madej - https://www.bitchute.com/video/opNjj6UwImYG/
2) pfizer vaccine zoomed w/ microscope?! are living cells/ organisms mixed in?! - https://www.bitchute.com/video/3KHYt9eSZTP6/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19

Skąd takich czubków biorą?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zanim napisałeś swój komentarz chociaż obejrzałeś załączone filmy? Chyba nie.
W USA celowo robi się niedobory paliwa. Rozpoczęły się cyberataki na ich rurociągi. https://www.bitchute.com/video/aC2i9tJyD0So/?list=notifications&randomize=false
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Słusznie zauważyłeś. Mało kto czyta komentarze autorstwa "świat zwariował", a załączonych linków nikt rozsądny nie otwiera :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

To chyba jakaś sekta :) Coś tutaj pisali o nich, na forum. "Kokaina", czy jakoś takoś im jest (?)
Dorabiają na dystrybucji tych jutumowych gniotów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

ty jestes czubkiem on napisał prawde
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sam jesteś nanobotem, kompletnym bezmózgowcem, bo tylko taki może takie głupoty wypisywać
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
Poczekamy, zobaczymy. Szkoda że tak łatwo daliście odebrać sobie wolność. Za chwilę przyjdą po wasze majątki, potem rodziny a na końcu odbiorą wam życie. To dopiero się rozkręca owieczki. Śpijcie dalej.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 18
Tobie wolność już została odebrana. Świadomość utraty czegokolwiek i życie w ciągłym niepokoju z tego powodu, to jest wolność?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wolność? To niesamowita odpowiedzialność. Dla niektórych (jeśli nie większości !) nie do udźwignięcia.
Dobrze, że wolność słowa (szczególnie w sieci), obnaża skalę tego zjawiska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety znów mam rację. Transhumanizm i cybernetyzacja ludzkiej świadomości (czyli tworzenie sztucznego wirtualnego ciała do którego będzie transferowana świadomość) jest już faktem. Zapraszam na ciekawy wywiad z dr Leszkiem Sykuskim, geopolitykiem https://www.youtube.com/watch?v=1dlq8LIughA&t=1843s
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Na szczęście twoja "racja" słabo przebija się do świadomości ludzi. Pod względem liczby szczepień w przeliczeniu na 10 tys. mieszkańców już od kilku tygodni nasz pomorski region zajmuje w Polsce pozycję lidera :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do czego to doszło. Chwalić się że jest się członkiem głupiego regionu co się zgadza zabrać pół wolności bo przeziębienie przyszło.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie masz zielonego pojęcia co to jest wolność i masz blade pojęcie o rzeczywistości. Proponuję Ci nie wychodź poza świat baśni :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zobaczymy za niedługo jak będzie ,życzę zdrówka zaszczepionym :) bo długo może nie potrwać hahaha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie znasz sie nie wypowiadaj on napisał polowe prawdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wg najnowszych doniesień naukowców hiszpańskich, za zachorowania covid19 może odpowiadać telenk grafenu. Ponizej link do wywiadu z dr Zbigniewem Hałatem, byłym szefem sanepidu. https://pl1.tv/title/czy-w-szczepionkach-jest-tlenek-grafenu-produkcja-super-zolnierza/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

ja wiem jak to działa chcesz sie ze mna wymienic informacjami? napisz do mnie na Izabela@web.de
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W preparatach na covida znajdują się samoreplikujące implanty, które tworzą coś w rodzaju nano-komputera i własnej sieci neurologicznej. Filmik jest pod tym linkiem "self assembling? right angles? nz strange vax microscope findings" https://www.bitchute.com/video/ZrYwicyPFm6f/

Proszę o nie kasowanie tego, ponieważ chcę ostrzec jak największą ilość ludzi przed czekającą ich niewolą a potem zagładą. Tego typu materiały krążą już po sieci w wielu miejscach, dla zainteresowanych podam linki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Zakupy - stacjonarne czy przez internet? (54 odpowiedzi)

Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja wychodzę, jeśli mam...

przeprowadzka !!?? (22 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Co ile robicie zakupy spożywcze? (18 odpowiedzi)

Jak w temacie? Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie?

do góry