Widok

Czy ktoś zamawiał zakupy w supermarketach online?

Jakie supermarkety dostarczają zakupy do domu? Ja jedynie w Gdyni znalazłem e-tesco, ale z tego co czytam w necie, to dostarczają bardzo słabo. Mnóstwo zamówień anulowali, zdarzały się niekompletne mimo pobrania zapłaty za całe zamówienie. Macie jakieś doświadczenia z e-tesco lub innymi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można zamówić kuriera glovo, zamawiamy tak z auchan/biedronki w gdańsku i wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ten kurier glovo działa? Dzwonisz do nich i po prostu jakiś gość idzie do sklepu, robi ci zakupy i przywozi do domu? Dużo to kosztuje? I jak z zapewnieniem chłodzenia, bo nie problem kupić makaron czy ryż (to można nawet na allegro), gorzej mleko, mięso itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

działa jak aplikacja dostawy jedzenia uber np. przez aplikacje na telefonie. Piszesz czego potrzebujesz w konkretnym sklepie i kurier idzie, robi zakupy i przywozi dokładnie. Chłodzenie - torba izolowana termiczna, no nie wiem, nic chyba z mięsem czy mlekiem nie musi stać po 30 min bez lodówki. Koszt na razie 6 zł o ile pamiętam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też szukam. ... na kwarantannie nikogo nie interesuje czy masz co jeść. ......żadnych informacji nie mogę znaleźć ...do kilku sklepów dzwoniłam ale mają ograniczony rejon....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoją drogą spędziłem ze 2h na szukanie sklepów, gdzie można by coś zamówić do domu i słabo to wygląda. Ceny konserw powariowały w necie. A najbardziej mi brakuje produktów z dwóch kategorii 1) mleko i nabiał 2) wędliny. By zamawiać coś takiego sklep musiałby być lokalny i dostarczać własnym transportem z chłodnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby ktoś mimo wszystko był zainteresowany tym e-tesco, to polecam zacząć od sprawdzenia terminów dostawy. U mnie w Gdyni do 13 kwietnia nie mają żadnego wolnego terminu na dostawę, a dalej nie przyjmują zamówień. Słowem e-tesco odpada....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mają terminu, bo tam nie ma już komu pracować. Wszyscy dostawcy są na L4. Wiem, bo mam znajomego, który tam pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z jednej strony trochę się nie dziwie. Z drugiej można by pewnie te dostawy zorganizować, by kontakt był minimalny. W blokach umawiać się na tel i dostarczać pod klatkę, by klient dalej sam zabierał i bez podpisu, a w domkach pod furtkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze Piotr i Paweł lub dodomku.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr i Paweł też nie ma żadnych terminów a dodomku znów ma wysokie ceny i bardzo, ale to bardzo ograniczony wybór produktów. Nawet mleka w opakowaniach 1l nie mają, tylko po 0.5l już nie mówiąc o jakimś wyborze firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W trójmieście i w okolicach (całkiem szerokich) dowozi też barbora.pl. Często tam zamawiam i nie miałam jeszcze z nimi żadnych problemów. Dobre ceny i dostawa zawsze na czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry