To co mnie spotkało w tym miejscu,delikatnie można nazwać brakiem profesjonalizmu.Telefonicznie umówiłam się do dr Królikowskiego na wizytę, po odczekaniu godziny czasu w poczekalni,ze względu na opóźnienia,Pan okulista poprosił do gabinetu kolejną osobę,omijając mnie,w tym samym czasie udałam się do recepcji z pytaniem czy napewno jestem zarejestrowana,okazało się ,że wszystko jest ok.Wróciłam do poczekalni i po odczekaniu kolejnych kilku minut dr Królikowski ponownie mnie ominął prosząc kolejną pacjentkę,na co grzecznie zareagowałam pytając lekarza,czy przypadkiem się nie pomylił omijając już 2 raz pacjętkę,po czym opryskliwym tonem poinformował mnie"proszę czekać na swoją kolejkę".zamykając mi drzwi przed nosem. Nie wiem o co chodziło temu lekarzowi,jeszcze nikt nie potraktował mnie w taki sposób,osoby pracujące w rejestracji same były zaskoczone zachowaniem lekarza,niemniej były uprzejme i zwróciły mi koszty za wizytę do której nie doszło. Z takim absurdalnym zachowaniem lekarza nie miałam jeszcze nigdy do czynienia,a takie traktowanie pacjentów bez jakiejkolwiek przyczyny jest dla mnie conajmniej brakiem profesjonalizmu