NZOZ OKO

Okuliści Laryngolodzy

Gdynia, Śląska 35-37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grendel - ocena Rejestracja bardzo nieprzyjazna dla pacjenta.
~Grendel
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 czerwca 2024

Waldemar - opinia wątek zamknięty Takie chamstwa jak w tej przychodni dawno nie spotkałem. Recepcjonista uważa...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Patty wątek zamknięty Dziś bylam z synem u Pana doktora Sikory przemiły człowiek, super podejście...
~Patty
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

rejestracja telefoniczna wątek zamknięty Pomimo wielu prób przez cały dzień nikomu nie chciało się odebrać telefonu...
~ggfh
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Profesjonalizm i empatia wątek zamknięty Jestem pełna podziwu dla empatii i profesjonalizmu Pani dr Panasik. Precyzja,...
~Irena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

angiografia wątek zamknięty Nie dosc, ze dr Strauss spoznila sie do pracy o GODZINE, nie racząc nawet...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Dla dziecka wątek zamknięty Polecam panią dr.Skweres.Spokojna,rzeczowa z podejsciem do dzieci.Chodzę z...
~mama Malwinki
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Polecam laryngolog wątek zamknięty Szczerze polecam Pana doktora Sikore,lekarz z powołania,miły,spokojny i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Ledwo podszedłem do rejestracji a pani zza lady krzyczy - 100 zł! Opóźnienie...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Danuta - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemny, elegancki gabinet. Miła Pani Doktor poświęca pacjentowi...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Bardzo fajna klinika. Polecam ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Bardzo miła obsługa na...
~Zuza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Super podejście do dzieci wątek zamknięty Byłam wczoraj z synkiem na badaniu wzroku u Pani dr Skweres. Synek bardzo...
~Mama Bartka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

pani z rejerstracji wątek zamknięty od bardzo dawna lecze sie w przychodni oko juz teraz nie wytrzymalam i pisze...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Pani dr Lubawska bardzo ciepła i miła w kontaktach z dziećmi, a przede...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Kompetentna rejestracja, wysoki standard wyposażenia, wreszcie lekarz -...
~Vesp
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

polecam, wątek zamknięty Byłam z córką na wizycie u dr. Strauss. Wyszłam zadowolona. Trafna diagnoza,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2014

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi tej palcówki, zarówno lekarza i osób...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2014

dłuzej nie można? wątek zamknięty Umówiona wizyta, prywatna. Koszt:100 zl. Oczekiwanie na przyjęcie przez...
~Łukasz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2014

koszmarna pani ortoptyk wątek zamknięty Opinia odnośnie pani ortoptyk Bogusławy Janiak. Kompletnie bez podejścia do...
~mama
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

100% brak profesjonalizmu wątek zamknięty To co mnie spotkało w tym miejscu,delikatnie można nazwać brakiem...
~Teresa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

33

wątków

do góry