Tak jak każdy, zaczynałam poszukiwania w internecie. Po zwiedzeniu setek stron internetowych, przeczytaniu wielu komentarzy, wysłuchaniu opinii znajomych nakroił się w głowie pewien plan poszukiwań.

Salon First Lady - dużo pozytywnych komentarzy, zdjęcia i wystrój salonu - myślę, warto odwiedzić - więc zadzwoniłam i zapisałam się na wizytę.

Był to mój drugi salon, ale miałam sprecyzowaną wizję tego, jakiej sukni szukam ... i znalazłam. Wcześniej wypatrzona na stronie internetowej, na żywo jeszcze piękniejsza. Po przymierzeniu kilku modeli i tak wybór padł na tą jedną :)

Panią Patrycję chętnie bym pokazała w innych salonach, jak ma wyglądać obsługa - doradzić i pomóc - a nie narzucać nachalnie swoje zdanie :) Mało tego, Pani Patrycja wytłumaczyła, na czym będą polegały drobne poprawki (aby w pełni czuć się komfortowo), idealnie dobrała dodatki (Bardzo duży wybór biżuterii, welonów oraz butów, które można samemu "zaprojektować" - wybrać wzór, materiał, kolor, wysokość obcasa, rodzaj czubka, itp., itd.).

Także polecam wszystkim Pannom Młodym ... może w tym salonie znajdziecie swoją wymarzoną suknię ślubną :)